Zamknij

Kuba Wojewódzki tym razem przesadził? Pokazał zdjęcie całkiem gołej partnerki

19.07.2020 12:01
Kuba Wojewódzki
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Kuba Wojewódzki od pewnego czasu znów jest w związku. Niedawno kusił internautów zdjęciami nóg tajemniczej partnerki. Tym razem chyba jednak przesadził: pokazał ją całkiem nagą!

Kuba Wojewódzki bez przerwy szokuje. Jego komentarze, dotyczące różnych dziedzin życia, często wywołują kontrowersje. Ale samozwańczy "król TVN" czuje się z tym jak ryba w wodzie i lubi podsycać atmosferę wokół siebie. Robi to także w sieci, publikując swoje prywatne zdjęcia.

Niedawno pokazał fotkę z podróży nad morze, w której towarzyszy mu długonoga partnerka. Skwitował je komentarzem, że uwielbia "dłuuuugie podróże". I choć samo pokazanie nóg partnerki wcale nas tak nie zaskakuje, to jednak ostatnie zdjęcie z plaży, jakie Wojewódzki pokazał w sieci, na pewno nie pozostanie niezauważone.

Kuba Wojewódzki pokazał nagą partnerkę

Nadal nie wiadomo, kim jest dziewczyna dziennikarza, ale na pewno wiemy już, jak wyglądają jej... gołe pośladki.

"Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna" - napisał Kuba pod zdjęciem.

Fani Wojewódzkiego gratulują mu pięknej partnerki i zazdroszczą wypoczynku w malowniczej okolicy. Niektórym jednak nie podoba się "zdobywanie lajków gołą du*ą". No i najważniejsze: co na to partnerka Wojewódzkiego? To chyba zostanie między nimi.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS