Zamknij

Kuba Wojewódzki wreszcie pokazał dziewczynę! To duże zaskoczenie

28.02.2021 22:38
Kuba Wojewódzki
fot. Piotr Molecki/East News

Kuba Wojewódzki nie należy do osób, które zbyt wylewnie informują o swoim życiu osobistym. Jednak ponieważ jest jednym z najpopularniejszych prezenterów, szczegóły jego prywatności budzą duże zaciekawienie. Od pewnego czasu w social mediach "Król TVN" pokazywał zdjęcia, na których widać tajemniczą brunetkę. Internauci zgadywali, kim jest kobieta. Prezenter wreszcie ujawnił tajemnicę i wywołał duże zaskoczenie.

Kuba Wojewódzki od czasu rozstania z Renatą Kaczoruk nie ujawniał, jak układa się jego życie osobiste. Jednak kiedy na jego profilu na Instagramie coraz częściej zaczęły się pojawiać zdjęcia tajemniczej, długowłosej brunetki, internauci spekulowali, kim kobieta może być. Wersji było wiele, włącznie z tą, że to po prostu modelka wynajęta do zdjęć, by przyciągnąć uwagę do profilu Wojewódzkiego. Jednocześnie w kuluarach plotkowano o rzekomym romansie prezentera z "wodzianka" - Angeliką Wachowską. To nazwisko w wielu mediach pojawiło się jako "pewniak", a dowodem na związek dziennikarza i kobiety z planu jego programu miało być wspólne zdjęcie, na którym trzymają się za ręce.

Czyżby to miał być tylko mały żart prezentera? Właśnie Wojewódzki pokazał fotkę z zupełnie inną kobietą i komentarzem zasugerował, że to ona jest jego partnerką.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki skomentował przejście Egurroli do TVP. Showman zadrwił z tancerza

Kuba Wojewódzki pokazał twarz dziewczyny? To duże zaskoczenie

Trudno przewidzieć czy Kuba Wojewódzki znów stroi sobie żarty z osób ciekawskich, czy też rzeczywiście kobieta na zdjęciu to jego obecna partnerka. Zgodnie z komentarzem, który pojawił się przy zdjęciu prezentera, jest to rzeczywiście ktoś bardzo mu bliski.

"Jedyne czego naprawdę potrzebujesz w życiu to osoba, która potrzebuje Cię w swoim" - napisał "Król TVN". Jak się okazuje, dziewczyna ze zdjęcia to młodsza od niego o prawie 30 lat niedoszła Miss Polonia 2019 - Ludwika Cichecka.

Internauci gratulują Wojewódzkiemu i komplementują jego partnerkę. Jak wyjawił Kuba, razem z Ludwiką zaczynają właśnie świętować Dzień Kobiet, czego potwierdzeniem jest kosz róż, który trzyma dziewczyna.

RadioZET.pl/AS