Zamknij

Kuba Wojewódzki wyśmiał Monikę Zamachowską i jej małżeństwa. "Ma więcej nazwisk niż wpisów w CV"

31.03.2021 13:12
Kuba Wojewódzki
fot. Piotr Molecki/East News

Kuba Wojewódzki znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi. Tym razem wziął na cel Monikę Zamachowską i jej związki, w tym rozstanie ze Zbigniewem Zamachowskim, o którym głośno obecnie w mediach.

Kuba Wojewódzki to od wielu lat jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w kraju i czołowa twarz stacji TVN. Ogromną popularność przyniósł mu program "Idol", w którym mógł zaprezentować swój charakterystyczny, często złośliwy humor. Wojewódzki sam siebie określa jako "króla TVN" i podtrzymuje mit o "wiecznej młodości", mimo że skończył już 57 lat. Nie da się jednak ukryć, że jest osobowością wyrazistą, może się podobać, a jego riposty nierzadko są bardzo celne.

Kuba Wojewódzki niezmiennie wita widzów w swoim autorskim programie, gdzie zaprasza gwiazdy, z którymi rozmawia na często osobiste i niewygodne tematy. W ostatnim odcinku na jego kanapie zasiedli Magdalena Cielecka i Mariusz Pudzianowski. Nikt nie spodziewał się, że najbardziej kontrowersyjne słowa gospodarza show nie padną pod adresem żadnego z bohaterów. Wojewódzki wziął na cel swojej złośliwości Monikę Zamachowską.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Kuba Wojewódzki ośmieszył Monikę Zamachowską? Skomentował jej rozwody

W ostatnich tygodniach media huczą o rozpadzie związku Moniki Zamachowskiej i Zbigniewa Zamachowskiego. Dziennikarka i aktor rozstali się, a gwiazdor wyprowadził z ich wspólnego domu. Póki co nie wiadomo jeszcze, czy nastąpi rozwód, ale nie wydaje się, by uczucie miało ponownie rozkwitnąć. To nie pierwsze rozstanie Zamachowskiej, na swoim koncie ma już dwa rozwody. To właśnie do nich w złośliwy sposób nawiązał Wojewódzki w swoim programie.

- Monika Zamachowska ma więcej nazwisk niż wpisów w CV - ironizował Kuba w rozmowie z Cielecką.

Na tym jednak nie skończyły się żarty Wojewódzkiego. Gwiazdor TVN zasugerował, że dziennikarka wiele zawdzięcza byłym partnerom.

- Ona ma same zagraniczne: Richardson, Malcolm, Zamachowska. Po jednym ma nazwisko, po drugim dzieci, a po trzecim sławę - ocenił.

Czy tym razem Kuba przesadził z żartami?