Zamknij

Kuba Wojewódzki z tajemniczą dziewczyną na plaży. Fani pytają, czy to Anna Mucha

Patrycja Chudolińska
19.05.2020 12:16
Kuba Wojewódzki
fot. Instagram/@kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki opublikował nowe zdjęcie z tajemniczą dziewczyną. Kobieta schowała się za plecami dziennikarza, jednak fani już podejrzewają, kim jest.

Kuba Wojewódzki w ostatnim czasie jest bardzo aktywny na swoich profilach w mediach społecznościowych. Fanów szczególnie interesuje życie prywatne znanego dziennikarza. Gwiazdor TVN podsycił ciekawość internautów i opublikował kolejne zdjęcie z tajemniczą kobietą. Domniemana ukochana gwiazdora TVN chowa się za jego plecami, przez co widać tylko jej włosy.

Fani już od jakiegoś czasu zastanawiają się, kim jest nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz miał wiele znanych kobiet - głośno było o jego związkach m.in. z Renatą Kaczoruk, Olgą Bołądź czy Anną Muchą. Niektórzy podejrzewają, że obecna wybranka gwiazdora TVN to jedna z jego dawnych miłości.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki pokazał nagą kobietę w łóżku. To Anna Mucha? Fani nie mają wątpliwości

Kuba Wojewódzki z dziewczyną? Pokazał zagadkowe zdjęcie z plaży

Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie z plaży. Za dziennikarzem siedzi tajemnicza brunetka. Internauci podejrzewają, że jest to właśnie Anna Mucha.

- Fajna laska Kuba.

- Kogo tam chowasz za plecami?

- Aniu, pomachaj wszystkim...

- Widzę, że nad morzem jest dużo... Much - komentują fani.

Do tej pory Wojewódzki nie potwierdził ani nie zaprzeczył tym plotkom. Z pewnością cieszy się z rozgłosu, jaki przyniosła mu "nowa dziewczyna". Co sądzicie?

RadioZET.pl/PCh