Zamknij

Kuba Wojewódzki zadrwił z Alicji Bachledy-Curuś. "Najbardziej żenująca scena"

17.06.2021 08:06
Alicja Bachleda-Curuś
fot. Tomasz Urbanek/ East News

Kuba Wojewódzki słynie z ciętego języka. Dziennikarz mówi to, co myśli, nie przejmując się opiniami innych. Tym razem dostało się Alicji Bachledzie-Curuś. Wojewódzki nawiązał do jej związku z Colinem Farrellem, przypominając pewną sytuację, gdy się poznali.

Kuba Wojewódzki mówi to, co myśli. Gwiazdor TVN w rubryce tygodnika "Polityka" pod nazwą "Mea Pulpa" tym razem poświęcił kilka słów Alicji Bachledzie-Curuś. Gwiazdor odniósł się do głośnego związku aktorki z Collinem Farrelem. Wojewódzki przypomniał słowa byłej partnerki aktora, Emmy Forrest, która jakiś czas temu dość złośliwie komentowała relację Bachledy-Curuś i Farrella.

Zobacz też: Alicja Bachleda-Curuś gra dla pieniędzy? "Kariera nie jest dla mnie istotna"

Kuba Wojewódzki zadrwił z Alicji Bachledy-Curuś. "Najbardziej żenująca scena"

"Polka miała bezceremonialnie złożyć aktorowi niemoralną propozycję. To by się zgadzało z dalszym przebiegiem jej kariery. Kilka lat później została nominowana do nagród Węży w kategorii najbardziej żenującej sceny" - ironizował na łamach "Polityki" Kuba Wojewódzki.

Słowa Wojewódzkiego są nawiązaniem do słów Emmy Forrest, byłej partnerki Farrella, która wydała autobiografię "Twój głos w mojej głowie". Reżyserka w swojej książce opisała, jak Alicja Bachleda-Curuś miała podrywać jej ówczesnego partnera - Colina Farrella.

"Pojawiła się aktorka o smukłym ciele i oczami koloru dojrzałych trufli, żartując, że jest gotowa go przelecieć. Powiedział: »Nareszcie!«. Bo niby co miał powiedzieć?" - pisała Forrest. Polska aktorka dopiero po jakimś czasie miała dostrzec, że Farrell nie jest sam.

Wojewódzki pisząc o najbardziej żenującej scenie, miał na myśli antynagrody filmowe "Węże", do których Bachleda-Curuś była aż dwukrotnie nominowana. Chodzi dokładnie o film "Bitwa pod Wiedniem", za kategorie "najgorsza aktora" oraz "najbardziej żenująca scena".

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrrel związali się ze sobą w listopadzie 2008 roku. W październiku 2009 roku na świat przyszedł ich syn Henry. Niestety, związek pary nie przeszedł próby czasu i w styczniu 2011 roku para rozstała się.