Zamknij

Kuba Wojewódzki zapowiada nowy program. Pokazał zdjęcie z "planu" [FOTO]

Maciej Friedrich
30.03.2020 09:47
Kuba Wojewódzki zapowiada nowy program. Pokazał zdjęcie z "planu" [FOTO]
fot. Instagram:@kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki w dobie pandemii koronawirusa nie zwalnia tempa. Samozwańczy "Król TVN" zapowiedział swój nowy program i pokazał pierwsze zdjęcie z oryginalnego planu zdjęciowego. Czy gwiazdor chce podbić YouTube?

Kuba Wojewódzki to bez wątpienia jedna z czołowych gwiazd TVN. Kontrowersyjny dziennikarz od lat uważany jest za jedną z najbardziej wyrazistych osobowości telewizyjnych. Duża w tym zasługa poczucia humoru i ciętego języka dziennikarza. Jego autorski talk-show od 18 lat nie znika z ramówki TVN, a Wojewódzki bryluje na salonach i często pojawia się w kampaniach reklamowych.

Wydawać by się mogło, że samozwańczy "Król TVN" osiągnął w mediach wszystko. Okazuje się jednak, że zawodowy apetyt Kuby nie został nasycony i gwiazdor nadal poszukuje nowych wyzwań. W sieci ogłosił powstanie nowego programu, którego będzie gospodarzem.

 Maja Sablewska dogryza Kubie Wojewódzkiemu. Showman ostro zripostował

Kuba Wojewódzki będzie miał nowy program. Na czym będzie polegać?

Wiele wskazuje na to, że Wojewódzki chce być nie tylko gwiazdą telewizji, ale także internetu. Po tym jak zapowiedział, że chce założyć z Magdą Gessler kanał na YouTube, przyszedł czas na jego solowy projekt. Na profilu Kuby na Instagramie pojawiło się zdjęcie luksusowego apartamentu gwiazdora TVN. Wnętrza robią ogromne wrażenie, najważniejszy jest jednak wpis zamieszczony przez dziennikarza. Zapowiada on nowe show, w którym będzie przeprowadzał wywiady właśnie w swoich czterech ścianach.

- Już wkrótce. Nowy program w sieci. 250 metrów kwadratowych Kuby Wojewódzkiego. Moim pierwszy gościem będzie... - tajemniczo zapowiada Wojewódzki.

Formuła programu jasno nawiązuje do popularnego sieciowego formatu "20 metrów kwadratowych" Łukasza Jakóbiaka. Czyżby Kuba chciał zostać także "Królem polskiego YouTube'a"?

Fani Wojewódzkiego bardzo ucieszyli się z zapowiedzi. W komentarzach prezentowali swoje typy na gości programu. Pojawiła się między innymi Magda Gessler, Dawid Podsiadło, a nawet... Jarosław Kaczyński z kotem.

RadioZET.pl/MF