Zamknij

Kuba Wojewódzki zapowiedział nowy projekt. Pokazał zdjęcie z Quebonafide

Patrycja Chudolińska
02.04.2020 12:55
Kuba Wojewódzki Quebonafide
fot. Instagram/@kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki zaskoczył fanów na Instagramie. Dziennikarz TVN zapowiedział nowy projekt. Jego pierwszym rozmówcą będzie raper Quebonafide.

Kuba Wojewódzki tymczasowo utracił pracę z powodu koronawirusa. W związku z epidemią w Polsce zdjęcia do nowych odcinków jego programu na TVN zostały odwołane. Dziennikarz nie odpuszcza jednak i nawet w tym trudnym czasie szuka ciekawego zajęcia. W swoich mediach społecznościowych zapowiedział nowy projekt, który już niebawem ujrzy światło dzienne. Showman opublikował zdjęcie z raperem Quebonafide.

Kuba Wojewódzki zapowiada nowy projekt. "250 metrów kwadratowych"

Kuba Wojewódzki nie rezygnuje z przeprowadzania wywiadów. W związku z tym, że nie może robić tego w studiu TVN, postanowił spróbować innej formy.

- Jeden #romantic, drugi #psycho. 250 metrów kwadratowych Kuby Wojewódzkiego. Quebonafide bez ograniczeń o wszystkim - napisał pod zdjęciem na Instagramie.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Fani domyślają się, że "król TVN-u" planuje rozpocząć karierę w internecie. Na razie nie wiadomo, kiedy i gdzie dokładnie opublikowany zostanie wywiad. Widzowie nie mogą się jednak doczekać nowego formatu.

- Dwóch najbardziej prawdziwych facetów, jakich znam. Szanuję!

- Tak trzeba żyć panie Kubo!

- Bardzo fajnie, długo czekałam na takie spotkanie. Wszyscy jesteśmy ciekawi tej rozmowy Kuba! - czytamy w komentarzach.

Będziecie oglądać?

Zagłosuj

Lubisz Kubę Wojewódzkiego?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh