Zamknij

Kuba Wojewódzki zaprosi Pawła Kukiza do programu? Internauci niezadowoleni

03.09.2021 20:26
Kuba Wojewódzki
fot. Piotr Molecki/East News

Kuba Wojewódzki ponownie zaprosi Pawła Kukiza do swojego programu? Dziennikarz TVN zasugerował, że polityk może być gościem jednego z nowych odcinków. Były muzyk wielokrotnie pojawiał się w show, jednak tym razem jego obecność nie byłaby mile widziana przez widzów.

Kuba Wojewódzki zasugerował w swoim ostatnim wpisie, że gościem jednego z nowych odcinków jego programu będzie Paweł Kukiz. Wokalista i polityk wielokrotnie pojawiał się w popularnym talk-show. Na profilu dziennikarza TVN na Facebooku pojawiło się nagranie złożone z archiwalnych fragmentów rozmów z Kukizem. To zdziwiło widzów, którzy zaczęli spekulować na ten temat w komentarzach.

- Historia to zbiorowe i dziedziczne gówno rodzaju ludzkiego, wielka i stale rosnąca kupa łajna. Dziś stoimy na jej szczycie, ale wkrótce zostaniemy pogrzebani pod sraką następnych pokoleńWracam we wtorek 7 września... 22:30 TVN. A moim gościem będzie... - dodał Kuba Wojewódzki w opisie nagrania.

Kuba Wojewódzki zaprosi Pawła Kukiza? Widzowie mu to odradzają

Pod wpisem na profilu Kuby Wojewódzkiego rozpętała się prawdziwa burza. Część internautów cieszy się, że dziennikarz chce porozmawiać z politykiem po jego ostatniej szokującej decyzji. Paweł Kukiz niedawno oburzył wiele osób, umożliwiając PiS reasumpcję głosowania i przyjęcia tzw. ustawy lex TVN. Także Kuba Wojewódzki nie krył swojego niezadowolenia z postępowania polityka.

- Wyrazy uznania dla pana za po raz kolejny przykład świetnego dziennikarstwa. Świetnie, że chce się pan z tym zmierzyć i wysłuchać co ten człowiek ma do powiedzenia. Myślę, że wielu z nas jest ciekawych.

- Wow, panie Kubo, gdyby ten gostek rzeczywiście pojawił się w pana programie, to byłoby warte obejrzenia - komentują niektórzy internauci.

Inni fani programu krytykują możliwość zaproszenia Kukiza. Ich zdaniem rozmowa z politykiem nie ma większego sensu.

- Żenada, po co zapraszać. Żeby się pisowski sprzedawczyk tłumaczył, niech tam do Ogórek idzie makaron na uszy nawijać, pasują do siebie - ocenia jedna z osób.

Sam Paweł Kukiz w odpowiedzi na pytanie naTemat, czy pojawi się w programie, odpowiedział krótko: "Nie śledzę Facebooka Kuby Wojewódzkiego. Nie zapraszał mnie do programu".

Myślicie, że dojdzie do konfrontacji Kuby Wojewódzkiego z Pawłem Kukizem?