Zamknij

Kuba Wojewódzki zdetronizował Lewandowskiego? Chwali się, że zarabia więcej od niego

06.10.2021 15:34
Kuba Wojewódzki
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Kuba Wojewódzki nie może narzekać na brak pieniędzy. W mediach społecznościowych pochwalił się rankingiem, z którego wynika, że w sieci zarabia więcej niż Robert Lewandowski czy Małgorzata Rozenek-Majdan.

Kuba Wojewódzki to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy i prezenterów oraz niekwestionowany gwiazdor TVN, który sam siebie nazywa królem stacji. Kuba jako osobowość telewizyjna ma szerokie grono oddanych fanów, nie brakuje jednak także osób, którym jego styl bycia i wypowiedzi wybitnie nie pasują. Jest to postać, która ma tyle samo wrogów, co przyjaciół i nie sposób przejść obok niej obojętnie. 58-letni "wiecznie młody" showman może pochwalić się ogromnym dziennikarskim doświadczeniem, współpracował z wieloma czasopismami, rozgłośniami radiowymi, na swoim koncie ma pracę w Telewizji Polskiej, a Polsat przyniósł mu ogólnopolski rozgłos za sprawą programu "Idol". Z TVN związany jest od 2006 roku, a jego autorski talk-show jest jednym z najpopularniejszych tego typu formatów w polskiej telewizji.

Nie jest tajemnicą, że kontrowersyjny i znany ze specyficznego poczucia humoru Wojewódzki nie może narzekać na brak pieniędzy. Przeciwnie, doskonale połączył sławę ze smykałką do biznesu i obecnie może sobie pozwolić na luksusowe apartamenty czy bajecznie drogie sportowe samochody. Kuba ma na swoim koncie udział w wielu kampaniach reklamowych, okazuje się jednak, że równie dobrze radzi sobie w mediach społecznościowych. Sam za pośrednictwem sieci pochwalił się swoimi rekordowymi zarobkami.

Kuba Wojewódzki zarabia więcej niż Lewandowski? Gwiazdor TVN pokazał zestawienie

Kuba Wojewódzki przyzwyczaił nas do tego, że nie należy do osób skromnych i chętnie chwali się swoją fortuną. Tym razem za pośrednictwem profilu na Instagramie opublikował zestawienie, z którego wynika, że za post sponsorowany inkasuje więcej niż światowej sławy piłkarz Robert Lewandowski.

- Najlepsze zgrupowanie, na jakim byłem - napisał przewrotnie pod zdjęciem.

Z opublikowanej na profilu Wojewódzkiego listy dowiadujemy się, że "król TVN" za jeden post sponsorowany na Instagramie zarabia średnio około 400 tysięcy złotych, o 20 tysięcy więcej niż Robert Lewandowski. Połowę stawki Kuby ma inkasować Edyta Górniak, a Małgorzata Rozenek-Majdan może cieszyć się z około 100 tysięcy.

Pod wpisem dziennikarza pojawiły się komentarze fanów, którzy najwyraźniej cieszą się z finansowego sukcesu celebryty.

- A można było zwyczajnie siedzieć w domu i nic nie robić. A tak to teraz o 400 000 zmartwień więcej. Sam się Pan o to prosił Panie Kubo.

- Cztery stówy za post? Jakoś tak mało. Inflacja rośnie, ceny gazu i prądu też a tu takie stawki? Pozdrawiam tych, którzy ogarnęli, gdzie stoi przecinek.

- Kuba, to się Tobie po prostu należało - czytamy.

Trzeba przyznać, że po obejrzeniu takiego zestawienia trudno się dziwić, że Kuba lubuje się w drogich samochodach i nie oszczędza na luksusach.