Zamknij

Kuba Wojewódzki żartuje z Jacka Jelonka i gejów. Widzowie zniesmaczeni

26.10.2021 22:35
Kuba Wojewódzki
fot. Piotr Molecki/East News

Kuba Wojewódzki w najnowszym odcinku swojego show gościł na kanapie m.in. Jacka Jelonka - głównego bohatera programu Prince Charming, w którym szuka on partnera na całe życie. Nie obeszło się bez niesmacznych żartów z homoseksualizmu. Część widzów nie kryje oburzenia.

Kuba Wojewódzki jest od lat jedną z największych gwiazd TVN, gdzie prowadzi swój autorski program. Jedni dziennikarza lubią za bezpośredniość, ciekawy styl oraz kontrowersyjność. Inni dokładnie za to samo go nienawidzą. Całkiem niedawno prezenter "nagrabił sobie" żartując z auta Agaty Kuleszy. "Żarcik" o "aucie z zespołem Downa" niektórych rozbawił, jednak dla większości komentujących był krzywdzący i prostacki. Jednak Kuba Wojewódzki nic sobie z krytyki nie robi, czego dowodem jest fragment niedawnego odcinka jego show, w którym na kanapie zasiadł m.in. Jacek Jelonek - gej, główny bohater pierwszej polskiej edycji programu "Prince Charming".

Zobacz także: Gąsiewska i Zdrójkowski rozstali się? Aktor Rodzinki.pl komentuje. "Jest mi wybitnie przykro"

Kuba Wojewódzki wyśmiewa się z gejów. Kolejny nieśmieszny żart w programie?

W najnowszym odcinku show Wojewódzki rozmawiał z Jackiem Jelonkiem o tym, jak wyglądała realizacja "Prince Charming". W pewnej chwili padło pytanie o to, co było w tym wszystkim najtrudniejsze. Kiedy Jelonek stwierdził, że był to "napięty grafik", to Wojewódzki od razu wypalił ze swoim żarcikiem o tym, co mu się z tym określeniem kojarzy, biorąc pod uwagę orientację seksualną rozmówcy.

"Jak z twoich ust słyszę, że grafik był napięty, to widzę takiego grafika, który jest napięty" - powiedział i zaczął demonstrować dziwny "przykuc". Po chwili dodał: "Nie chcę o tym rozmawiać".

Wielu internautów jest tym żartem zniesmaczonych.

"Typowy, boomerski żarcik z wąsem. Jeśli adresatowi się podobał to spoko, ale mnie przeszły ciarki żenady"

"Można się śmiać, wręcz trzeba, ale czy naprawdę musimy robić to kosztem innych?" - czytamy w komentarzach.

Nie zabrakło jednak i tych, którym tego typu humor odpowiada. "Żarcik w punkt" - pisze internauta. Doczekał się odpowiedzi Wojewódzkiego: "Mądrzejsi od nas zdecydują czy spełnia standardy aktualnej moralności" - stwierdził.