Zamknij

Kuba Wojewódzki zdradził, kim jest jego nowa dziewczyna. Jest od niego o 34 lata młodsza!

Judyta Wanicka
11.09.2019 10:59
Kuba Wojewódzki
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/EASTNEWS

Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę? W rozmowie z Agatą Kuleszą dziennikarz wyznał, że obecnie jest związany z młodziutką studentką medycyny. Jeśli wierzyć opowieściom Wojewódzkiego, jego ukochana jest od niego młodsza aż o 34 lata.

Kuba Wojewódzki pochwalił się nową dziewczyną

Kuba Wojewódzki znowu jest z kimś związany? Taki wniosek można było wysnuć po wtorkowym odcinku jego programu, w którym dziennikarz bez ogródek opowiedział o swojej nowej dziewczynie. 56-letni gwiazdor TVN słynie z tego, że na towarzyszki życia wybiera sobie sporo młodsze kobiety, które nierzadko mogłyby być jego córkami. Podobno teraz miało się to zmienić...

W rozmowie z Agatą Kuleszą showman żartował, że z wiekiem zaczyna wybierać „starsze” partnerki. Widzowie dowiedzieli się, że nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego ma... 22 lata.

Ja już naprawdę mam starsze partnerki. W tej chwili moja dziewczyna ma 22 lata i studiuje medycynę – powiedział w programie.

Wojewódzki w zabawny sposób skomentował dużą, bo wynoszącą aż 34 lata, różnicę wieku między nim a jego wybranką. Zapytany przez Agatę Kuleszę, o czym rozmawia z młodziutką studentką medycyny, odparł:

Gadamy o trzustce, o tym, co tam mnie rano boli. Ona będzie moim lekarzem ostatniego kontaktu.

Dziewczyna Wojewódzkiego jest od niego młodsza o 34 lata 

Nagle temat rozmowy zszedł na gust filmowy. Agatę Kuleszę zaciekawiło, co dojrzały Wojewódzki ogląda ze swoją 22-letnią kochanką. Czy pokoleniowa przepaść udziela im się także w tej kwestii? Okazuje się, że dziewczyna prowadzącego, mimo młodego wieku, świetnie zna klasyki światowego kina. A wszystko przez to, że oglądała je razem z ojcem. Wojewódzki zdradził, że „teść” też jest od niego młodszy.

Mój kanon to „Lot nad kukułczym gniazdem”, „Easy Rider”, „Znikający punkt”. Wiesz, dlaczego ona to zna? Bo jej ojciec to oglądał. Jej tatuś, mój teść, jest młodszy ode mnie. Jak tak dalej pójdzie, to moje dzieci będą starsze od mojej narzeczonej! – żartował Król TVN-u.

Wcześniej Kuba Wojewódzki przez pięć lat związany był z modelką Renatą Kaczoruk. Ich związek zakończył się niespodziewanie na początku 2018 roku. Dłuższy związek dziennikarz stworzył jeszcze tylko z Anną Muchą. Para była ze sobą 4 lata. Rozstała się w 2007 roku.

Zagłosuj

Związalibyście się z kimś sporo młodszym?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW