Zamknij

Kuba Wojewódzki zdradził noworoczne marzenie. Gwiazdor chce mieć córkę

Sylwia Wamej
03.01.2020 10:25
Kuba Wojewódzki
fot. Piotr Molecki/ East News

Kuba Wojewódzki zdradził jedno ze swoich noworocznych marzeń. Gwiazdor napisał na swoim profilu, że chciałby mieć córkę.

Kuba Wojewódzki zdradził marzenia noworoczne. Gwiazdor chciałby mieć córkę

Kuba Wojewódzki aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Gwiazdor odpoczywa na rajskiej wyspie Martynika. Kuba Wojewódzki zdobył się na szczere wyznanie i opublikował wpis, w którym zdradził swoje marzenia noworoczne. Jednym z nich jest... córka.

"Postanowienia noworoczne: Wolność, miłość, wyobraźnia... Poza tym: 1. Córka (własna, nie czyjaś) 2. Nowe #lamborghini 3. Kanał na #youtube" - napisał Wójewódzki. Fani życzą Kubie spełnienia noworocznych marzeń. "Za robienie córki to się szybko zabieraj,byś wyrobił się w 2020. Pozostałe na Luziku", "O jaaa czad Kuba! Nie starzej się, a córka to zajebisty plan!just be yourself", "Powodzenia w realizacji projektów noworocznych, zwłaszcza nr 1. Pozdrawiam" - piszą fani.

Kuba Wojewódzki. Z kim spotyka się showman?

Na salonach plotkowano, że Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę. Mówiło się, że showman spotyka się z 22-letnią Martą, studentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Piękna blondynka widywana była wcześniej w towarzystwie Macieja Musiała. Póki co, próżno szukać jednak zdjęć nowej dziewczyny Wojewódzkiego na Instagramie. Wcześniej Kuba Wojewódzki spotykał się przez pięć lat z modelką - Renatą Kaczoruk. Para rozstała się w 2018 roku.

Zagłosuj

Oglądasz program Kuby Wojewódzkiego?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW