Zamknij

Antoni Królikowski i Joanna Opozda wrócili do siebie. Kubicka komentuje. "Nie wiem, czy to dobrze"

22.06.2021 12:17
Antoni Królikowski i Joanna Opozda
fot. TRICOLORS/East News

Antoni Królikowski i Joanna Opozda dali szansę miłości i wrócili do siebie. Sytuację skomentowała Sandra Kubicka, która ma za sobą konflikt z Opozdą. Przy okazji wyznała, co sama sądzi o rozstaniach i powrotach.

Antoni Królikowski to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który sławę zawdzięcza między innymi współpracy z Patrykiem Vegą. Kontrowersyjny reżyser postanowił zrobić z Antka gwiazdę, mogliśmy oglądać go w "Polityce", "Bad Boyu" i "Pętli", a od 2020 roku wciela się w postać Karola w serialu "W rytmie serca". Jednak o Królikowskim media rozpisywały się nie tylko ze względu na zawodowe osiągnięcia, ale także związki. Tych aktor ma za sobą kilka, spotykał się między innymi z Laurą Breszką, Joanną Jarmołowicz czy Julią Wieniawą. Po rozstaniu z Katarzyną Dobrowską odnalazł miłość u boku aktorki i modelki Joanny Opozdy.

Pod koniec grudnia 2020 roku para ogłosiła rozstanie i wydawało się, że Antoni po raz kolejny nie ułożył sobie życia uczuciowego. Na szczęście zakochani postanowili dać sobie drugą szansę i obecnie znowu są razem. Powrót jest głośno komentowany w mediach. O opinię portal Pomponik poprosił między innymi Sandrę Kubicką, modelkę, która ma za sobą konflikt z Opozdą. Ukochana Królikowskiego oskarżyła Sandrę o porzucenie psa i panie, delikatnie mówiąc, za sobą nie przepadały.

ZOBACZ TAKŻE:  Joanna Opozda w sidłach sutenerów. Wyciekły policyjne zeznania? "Warszawa wie o takich wyjazdach"

Sandra Kubicka skomentowała fakt, że Antoni Królikowski i Joanna Opozda wrócili do siebie.

Zapytana o zejście się Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy, Sandra Kubicka nawiązała do dawnego konfliktu z aktorką. Przyznała, że słyszała o Asi dobre rzeczy, a zakochani ładnie razem wyglądają.

- Też miałam kilka wielkich powrotów i rozstań i nie wiem, czy to dobrze. Nie ma reguły, że to działa lub nie. Jeśli ludzie się kochają, na pewno fajnie, że o to walczą. Bardzo lubię Antka, jest fajną osobą, z Asią miałam zgrzyt, ale to nie powinno wpływać na moją opinię, czy pasują do siebie, czy nie pasują. Słyszałam, że Asia się zmieniła, że się uspokoiła, oraz że jest cieplejszą osobą. Wizualnie super do siebie pasują - oceniła.

Sandra przyznała jednak, że sama nie uważa powrotów za dobre rozwiązanie i często ponowne zauroczenie nie trwa długo.

- W moim przypadku powroty były złe. Jak się z kimś rozstajesz, to robisz to z konkretnego powodu i niektórzy zapominają o tym i przez chwilę jest miesiąc miodowy, sielanka, a później problemy się powiększają. Jeśli natomiast ktoś odszedł od kogoś dla kogoś, to ile razy mówisz, że wybaczysz, nie wybaczysz. Jest to wyciągane przy każdej kłótni - podsumowała.

Miejmy nadzieję, że związek Antka i Joanny przetrwa próbę czasu.