Zamknij

Magda Gessler we włoskiej telewizji. To koniec "Kuchennych rewolucji"?

Maciej Friedrich
18.06.2019 15:45
Magda Gessler we włoskiej telewizji. To koniec "Kuchennych rewolucji"?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

"Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler od lat są jednym z najpopularniejszych programów stacji TVN. Okazuje się, że polska restauratorka doceniana jest również przez zagraniczne stacje. Według prasowych doniesień, Gessler niedługo może zostać gwiazdą włoskiej telewizji. Czy kosztem udziału w "Kuchennych rewolucjach"?

Magda Gessler to nie tylko najpopularniejsza polska restauratorka, ale również osobowość telewizyjna, której stacja TVN wiele zawdzięcza. Wszystko za sprawą "Kuchennych rewolucji", programu który od lat przyciąga przed telewizory rzesze widzów. Nietuzinkowego, choć niezwykle profesjonalnego podejścia Gessler do kuchni nie sposób nie docenić. Okazuje się, że jej telewizyjna popularność dotarła aż do Włoch.

Magda Gessler na antenie włoskiej telewizji?

Poza "Kuchennymi rewolucjami" Magda Gessler prowadzi również autorski program "Sexy kuchnia", w którym prezentuje autorskie przepisy na dania, które doskonale sprawdzą się na kolacji we dwoje. Restauratorka przy okazji gotowania często odnosi się do tematów seksu i uwodzenia. Jak informuje magazyn "Party", to właśnie tym formatem zainteresowała się włoska telewizja, która uznała, że osobowość Gessler docenią widzowie z Italii.

- Osobowością Magdy i jej programem „Sexy kuchnia” jest oczarowana włoska telewizja. Przedstawiciele stacji chcą kupić ten format. Mają spotkać się z Gessler pod koniec wakacji, by omówić szczegóły współpracy - miała zdradzić dziennikarzom magazynu osoba z otoczenia gwiazdy.

Sama Magda Gessler, zapytana o to, czy zdecydowałaby się przenieść do Włoch i tam kontynuować karierę, odpowiedziała niejednoznacznie.

- Kocham Włochów, włoskie smaki i sama mam włoski temperament! Życie jest cudowne i zaskakujące. Zobaczymy, co przyniesie.

Wielbiciele "Kuchennych rewolucji" mogą jednak spać spokojnie. Kolejny sezon popularnego programu z pewnością powstanie. Poza tym restauratorka nie może narzekać na pracę w Polsce. Na swoich programach zarabia prawdziwą fortunę.

Zagłosuj

Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/party.pl/MF