Zamknij

Kuchenne rewolucje: Gessler zszokowana stanem kuchni w lokalu. Aż pokazała to w sieci [WIDEO]

12.02.2021 12:15
Magda Gessler
fot. VIPHOTO/East News

Magda Gessler nagrywała kolejny odcinek "Kuchennych rewolucji". To, co zastała w restauracji woła o pomstę do nieba. Restauratorka unaoczniła skandaliczne warunki w kuchni ratowanego lokalu. 

Magda Gessler od lat przeprowadza "Kuchenne rewolucje" w polskich restauracjach i widziała niejedno. Ale to, co ukazało się jej oczom podczas nagrywania ostatniego odcinka należy do najczarniejszych koszmarów. Restauratorka była tak zbulwersowana ogromem brudu, że sfilmowała kuchnię i udostępniła wideo na swoim profilu. "Nie dla wrażliwych" - ostrzegła internautów. 

Magda Gessler straciła restaurację? Mocna reakcja internautów na oświadczenie restauratorki

Kuchenne rewolucje: Magda Gessler zszokowana stanem kuchni w lokalu

Pech chciał, że nagrywanie odcinka wypadło w tłusty czwartek. Po takich widokach Magda Gessler chyba nie miała ochoty przełknąć już żadnego pączka...

NIE DLA WRAŻLIWYCH, nie dla delektujących się pączkami! Ja miałam swój tłusty czwartek... 300. odcinek. Przed tym was pragnę ochronić. Dzieje się to teraz! Dodam, to już po pierwszej kontroli i drugi dzień, gdzie powinnam wejść do teoretycznej posprzątanej kuchni - podkreśliła Gessler. 

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" nie mogła uwierzyć własnym oczom. Zaplecze było tak utytłane, jakby nigdy nie tknięto go ścierką. Na ścianach i za sprzętami widniały brudne ślady, płytki były usmarowane zaschniętym olejem, który dosłownie można było zeskrobywać. W dodatku w całym pomieszczeniu cuchnęło kanalizacją. 

Tu śmierdzi g*wnem - relacjonowała Magda Gessler, przechadzając się po zapleczu. Od 3-4 lat nie widziałam czegoś podobnego. Jest to jedna z najgorzej zaświnionych, zasranych kuchni. Nie możesz się niczego dotknąć, bo jesteś narażony na to, że się umażesz czymś, co jest kloaką, starym tłuszczem trującym i rakotwórczym. Jest to nieprawdopodobny syf - komentowała oblepione brudem sprzęty. 

Gessler zastanawiała się, czy kręcić program w tak skandalicznych warunkach. 

Myślę, że tę kuchnię muszą zbudować tej nocy na nowo, żebym ja tu weszła. Czy widzę na to szansę? No trochę jest to marzenie, o czymś kompletnie nieosiągalnym, ale dla chcącego nic trudnego. Więc może mamusia pożyczy pieniądze, żeby kuchnię odnowić, umyć, wyperfumować. Może synek zmieni głowę na jakąś inną. Na razie jest dramatycznie - podsumowała. 

Restauratorka wspomniała również, że młodzi właściciele mają problemy z płaceniem swoim pracownikom. Zobaczcie, co zastała ekipa "Kuchennych rewolucji" na zapleczu knajpy. 

Wspomniane wideo z restauracji znajduje się na oficjalnym profilu Magdy Gessler na Facebooku.

Tłusty czwartek: wiemy, ile kosztują faworki u Magdy Gessler. Za drogo?