Zamknij

Kuchenne rewolucje: nie żyje uczestniczka programu. Magda Gessler oddała jej hołd

19.11.2021 10:06
Magda Gessler
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Magda Gessler postanowiła pożegnać Marzennę Koniuszy, zmarłą uczestniczkę "Kuchennych rewolucji", która pracowała w jednym z barów mlecznych w Gorzowie Wielkopolskim przez 40 lat. Gessler czwartkowy odcinek programu zadedykowała właśnie jej.

Magda Gessler uchodzi za jedną z najbarwniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Od lat prowadzi "Kuchenne rewolucje", w których potrafi być ostra jak brzytwa. W programie dość często udaje się jej zrewolucjonizować dany lokal. Tak było w przypadku baru mlecznego "Agata" w Gorzowie Wielkopolskim. Niestety, jak się okazuje, zmarła szefowa kuchni Marzenna Koniuszy. Gessler to właśnie jej zadedykowała najnowszy odcinek programu.

Zobacz też:  Kuchenne rewolucje: Magda Gessler nigdy nie była tak wściekła. "Takiego g***a nie widziałam"

Kuchenne rewolucje: Nie żyje uczestniczka programu. Magda Gessler oddała jej hołd

"Odcinek, który dedykuje pamięci nieżyjącej już cudownej szefowej kuchni baru "Agata" w Gorzowie Wielkopolskim, Marzennie (...). Odeszła na zawsze po bardzo udanym powrocie do baru mlecznego" - napisała Gessler na Facebooku. Odcinek został wyemitowany w czwartek, 18 listopada.

Gessler podkreśliła, że szefowa kuchni zmarła już po jej powrocie do restauracji. W komentarzach posypały się poruszające słowa:

"Oglądałam program. Super oddana swojej pracy i miejscu kobieta. Pani Magdo, dziękuję za przywrócenie jej godności i szacunku od prezesa i managera. Smutek, że nie zobaczy tego - napisała jedna z internautek. Gessler szybko jej odpowiedziała: Nie miała ich szacunku nigdy... I to jest smutne. Są obłudni, cyniczni, źli".

Marzenna Koniuszy zmarła 20 września. O śmierci 59-letniej kobiety poinformował autor bloga "Kuchenne rewolucje - naszymi oczami".