Zamknij

Kuchenne rewolucje: duża zmiana w programie. Decyzję podejmą widzowie

Maciej Friedrich
05.02.2020 10:33
Kuchenne rewolucje: duża zmiana w programie. Decyzję podejmą widzowie
fot. Wojciech Olszanka/East News

"Kuchenne rewolucje" po raz kolejny powrócą na ekrany, świętując swoje 10-lecie. W 21. edycji programu nastąpią duże zmiany. Bardzo ważna decyzja należeć będzie do widzów. Czy będą mogli wpłynąć na decyzję Magdy Gessler?

" Kuchenne rewolucje" to jeden z najpopularniejszych polskich programów kulinarnych. Duża w tym zasługa charyzmatycznej Magdy Gessler. Restauratorka pomaga restauracjom borykającym się z problemami, często nie szczędząc ostrych słów krytyki. Jej specyficzne poczucie humoru i stanowczość przypadły do gustu rzeszom fanów. Nic dziwnego, że stacja TVN produkuje kolejne odsłony show.

Wiosną 2020 roku zobaczymy już 21. edycję "Kuchennych rewolucji", a program obchodzić będzie 10-lecie. Z tej okazji producenci postanowili nieco odświeżyć formułę i wprowadzić poważną zmianę. W sieci pojawił się hasztag "Restauracja dla Magdy".

 Kuchenne rewolucje: Magda Gessler pogrąża Bistro Galancie w Łodzi. "Dno podane w oparach szamba"

Kuchenne rewolucje: widzowie wybiorą za Magdę Gessler? Zmiany w programie

Widzowie "Kuchennych rewolucji" przestaną być biernymi obserwatorami działań Magdy Gessler. Od teraz mają brać w show czynny udział, decydując, które lokale powinna odwiedzić restauratorka. W ten sposób będą mogli pomóc miejscom, które ich zdaniem mają potencjał, ale z jakiegoś powody nie radzą sobie na rynku.

- Jeśli w Twojej okolicy znajduje się restauracja, która nie spełnia oczekiwań, nie odpowiada Ci jej wystrój, obsługa i – co najważniejsze – jedzenie, opisz to. Wystarczy, że na Facebooku, Twitterze czy Instagramie umieścisz publiczny post (z nazwą danej restauracji, dodając wideo, zdjęcie, link) wraz z hashtagiem #restauracjaDlaMagdy. Produkcja odezwie się do wybranych przez fanów miejsc. Jeśli właściciele podejmą rękawice, ekipa programu zaprosi Magdę Gessler i odmieni to miejsce! Pomóż nam przez kolejne dziesięciolecie zmieniać kulinarną mapę Polski! - komunikuje produkcja programu.

 Magda Gessler udostępniła szokujące nagranie z chińskiego targu. Szaleje tam koronawirus [WIDEO]

 

RadioZET.pl/fakt.pl/MF