Zamknij

Kulisy rozstania Jacka Borkowskiego i Pauliny Koziejowskiej. Dlaczego nie są już razem?

Redakcja
05.12.2018 10:10
Kulisy rozstania Jacka Borkowskiego i Pauliny Koziejowskiej. Dlaczego nie są już razem?
fot. Instagram:@paulina_koziejowska

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska to para, która w ostatnim czasie wzbudzała spore zainteresowanie. Aktor i pogodynka mieli być szaleńczo zakochani, tymczasem kilka dni temu się rozstali. Czy prawdą były plotki o internetowych romansach Borkowskiego?

Jacek Borkowski to wszechstronny aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Zadebiutował w 1978 roku w jednym z odcinków „Rodziny Połanieckich”. Od tego czasu zagrał kilkadziesiąt ról filmowych i serialowych oraz wiele ról teatralnych. Jest prawdziwą gwiazdą serialu „Klan”, w którym występuje od 1997 roku. Kreacja psychologa Piotra Rafalskiego przyniosła mu dużą popularność.

W ostatnim czasie głośno było o związku Borkowskiego z pogodynką stacji NOWA TV, Pauliną Koziejowską. Choć partnerka była od aktora młodsza o 23 lata, media rozpisywały się na temat ich wielkiego uczucia. Para planowała wspólne spędzanie świąt, pojawiły się nawet plotki, że myślą o dziecku. Okazało się jednak, że związek nie przetrwał zbyt długo. Para po trzech miesiącach się rozstała.

Borkowski i Koziejowska
fot. Instagram:@paulina_koziejowska

Dlaczego Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska się rozstali?

Gdy pojawiła się informacja, że Paulina i Jacek nie są już parą, pojawiły się spekulacje na temat powodu ich rozstania. Mówiło się między innymi o tym, że pogodynka nakryła partnera na flirtowaniu w sieci z innymi kobietami. W rozmowie z „Super Expressem” Paulina jednak zdementowała te plotki.

– Tak, to prawda, rozstaliśmy się. Jacek z nikim nie flirtował, był wobec mnie całkowicie lojalny. Jest super facetem i nie chcę, żeby go mieszano z błotem, bo na to nie zasługuje. Nie ma winy ani mojej, ani jego. Stwierdziliśmy, że do siebie nie pasujemy. Dużo nas łączy, ale też dużo różni. Nie chodzi o różnicę wieku, bo mój poprzedni partner był ode mnie starszy o 16 lat. Jest mi przykro, że nam nie wyszło, ale tak widocznie musiało być.

Sam Borkowski potwierdził, że rozstali się w zgodzie i „nie żałuje nawet 15 sekund z tych trzech miesięcy”. Co jednak było powodem? „Super Express” donosi, że Paulina nie mogła odnaleźć się jako kobieta zajmująca się wyłącznie domem.

– Paulina nie chciała zostać uwiązana w domu. Jacek całe swoje życie podporządkował nastoletnim dzieciom – Jacusiowi i Madzi, myślał o kolejnym z Pauliną. Ona jednak nie widziała się w tej roli. Mieszkanie pod Radzyminem, zajmowanie się domem to dla niej nie ta bajka. Ona kocha Warszawę, często bywa na imprezach, bo to jej praca. Oboje uznali, że chyba zbyt szybko chcieli stworzyć rodzinę. Lepiej coś skończyć teraz, niż się oszukiwać, a później się ranić – miał poinformować dziennikarzy znajomy pary.

Pozostaje mieć nadzieję, że zarówno gwiazdor „Klanu”, jak i sympatyczna pogodynka, odnajdą swoje bratnie dusze.

ZOBACZ TAKŻE: Kazirodztwo w "Klanie"?

Wspólne zdjęcie ze SPA
fot. Instagram:@paulina_koziejowska

RadioZET.pl/se.pl/MF