Zamknij

Kurdej-Szatan na zakrapianej imprezie opublikowała filmik. Teraz żałuje?

Redakcja
26.11.2018 13:19
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Instagram

Barbara Kurdej-Szatan świetnie się bawiła na niedawnych 18. urodzinach „M jak miłość” i nie unikała szampana. Opublikowała wideo, w którym odpowiada na krążące o niej plotki. Teraz się tłumaczy.

W piątek, 23 listopada odbyła się długo zapowiadana osiemnastka „M jak miłość”. Na urodzinach serialu zjawiły się wszystkie gwiazdy obecne i dawne, a także osoby z produkcji. Wśród gości nie zabrakło Barbary Kurdej-Szatan, która pojawiła się wraz z mężem i świetnie się bawiła. Zabawę chętnie relacjonowała na Instagramie. Kiedy wieczór zaczął się „rozwijać”, a szampan polał się do kieliszków, aktorka opublikowała na InstaStory filmiki z zabawy i tańców. Jednak poza relacjonowaniem imprezy postanowiła też skomentować plotki o jej ciąży, które w mediach pojawiają się co pewien czas.

Barbara Kurdej-Szatan zaszalała na imprezie „M jak miłość”

W jednym z filmików podchmielona nieco aktorka w żartobliwy sposób odniosła się do plotek o ciąży.

„Drodzy państwo chciałam oficjalnie powiedzieć, że nie jestem w ciąży. Okazuje się, że nawet produkcja »M jak miłość« się bała. Ja pierdzielę! Jak się brzucha nie wciągnie, to od razu się jest w ciąży. Biedne my kobiety” – skwitowała. Jednak kolejnego dnia gwiazdę naszło kilka refleksji na temat publikowanych materiałów i przyznała, że jak się upije, to tak to się właśnie kończy.

Zobacz także

„Właśnie obejrzałam filmiki z wczoraj. Hm... Zawsze jak się upiję to wrzucam jakieś durne filmiki…” – przyznała wprost gwiazda „M jak miłość”.

Widać wielu internautom podobały się imprezowe filmiki, bo jeszcze pod najnowszymi postami aktorki dziękują za relację z wydarzenia.

„Basiu, w końcu to pełnoletność Emki, miałaś prawo zaszaleć” – komentuje jedna z internautek.

„Świetna jesteś, ale wczoraj przeżyłaś samą siebie. Pozytywnie oczywiście. Ludzka rzecz się upić. Rano mi tak poprawiłaś humor swoimi insta” – dodaje ktoś inny.

RadioZET.pl/SA