Zamknij

Kurdej-Szatan wzięła udział w challenge'u Małgorzaty Trzaskowskiej i wywołała burzę

08.07.2020 15:11
Basia Kurdej-Szatan
fot. Instagram:@kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan zagłosuje w drugiej turze na Rafała Trzaskowskiego? Po ostatnich deklaracjach aktorki nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Gwiazda "M jak miłość" wzięła udział w przedwyborczym challenge'u i znowu rozwścieczyła część swoich obserwatorów. 

Basia Kurdej-Szatan jest jedną z gwiazd, która otwarcie przyznała się do swoich sympatii politycznych. Gwiazda "M jak miłość" po pierwszym głosowaniu wstawiła post ze zdjęciami Rafała Trzaskowskiego i Szymona Hołowni, dając jasno do zrozumienia, że obu kandydatów chętnie widziałaby u władzy. Obecnie w walce o najwyższy urząd w państwie liczy się tylko Rafał Trzaskowski. Basia Kurdej-Szatan ma nadzieję, że to właśnie on wygra w niedzielnym głosowaniu. Kilka dni przed drugą turą aktorka przyłączyła się do instagramowego challenge'u zapoczątkowanego przez Małgorzatę Trzaskowską.

Basia Kurdej-Szatan zdradziła, kogo poprze w II turze. Zawrzało! "Współczujemy intelektu"

Wybory prezydenckie 2020: Basia Kurdej-Szatan popiera Rafała Trzaskowskiego 

Serialowa Joasia Chodakowska opublikowała na Instagramie wideo prosto z gór, w którym zdradziła "w jaką Polskę wierzy". 

Wierzę w Polskę, w której nikt nie musi się o siebie bać, w Polskę tolerancyjną, Polskę otwartą i taką piękną, jak właśnie tu - powiedziała, pokazując krajobraz Tatr. 

Basia Kurdej-Szatan nominowała do podobnych zwierzeń szereg gwiazd, m.in. Annę Muchę, Julię Wieniawę, Maffashion, Antka Królikowskiego, Sandrę Kubicką i swojego męża, Rafała Szatana. Mimo że wideo nie zawiera nachalnej agitacji za kimkolwiek, obserwatorzy nie mieli złudzeń, że gwiazda opowiada się za Trzaskowskim. 

Tobie to nawet reklama szamponu nie wychodzi, a co dopiero wypowiadanie się na temat polityki... Trzaskowski jest i będzie tylko prezydentem celebrytów, bo wśród nich dzieje się największa sodoma i gomora radzę się nie wypowiadać, gdyż nigdy pani intelektem nie świeciła. Bez żadnego hejtu, serdecznie pozdrawiam - napisal jeden z internatów i wywołał burzę. 

Ja wierzę w Polskę i prezydenta, który jest dla wszystkich Polaków, a nie tylko prezydentem dla niewielkiej grupy ludzi czytaj tzw. ELITY.

Uważam, że jako aktorzy nie powinniście ludziom mówić kto na kogo ma głosować. Pani na Trzaskowskiego nikt nie broni oddać głosu, ale pozwólcie ludziom, żeby sami zdecydowali na kogo oddadzą głos. Po co się w to bawicie? Rozumiem reklama Play, ale prezydenta?

Gwiazdy zachęcają do udziału w wyborach. Na kogo będą głosować? [GALERIA]

Posłuchaj podcastu