Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kurdej-Szatan znów walczy z chorobą. Badania wyszły źle

06.12.2018 13:54

Barbara Kurdej-Szatan od kilku lat boryka się z boreliozą. Aktorka poinformowała, że niedawno nastąpił nawrót choroby. „Badania wyszły źle” – zdradza aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan fot. Instagram

W 2017 roku gwiazda „M jak miłość” – Barbara Kurdej-Szatan – poinformowała, że zmaga się z boreliozą. Kilka lat temu została ukąszona przez kleszcza i niestety rozwinęła się u niej borelioza. Gwiazda próbowała już wielu różnych metod, jednak nie tak łatwo jest zwalczyć tę chorobę. Jak wspominała w wywiadach, z powodu problemów zdrowotnych przekłada decyzję o drugim dziecku.

Barbara Kurdej-Szatan znów zmaga się z chorobą

– Czasami myślę o tym, czy przez moją chorobę nie będzie jakichś komplikacji przy drugiej ciąży. Bakterie chorobowe mogą przejść na łożysko. Nie do końca wiadomo, co wtedy się wydarzy – mówiła w jednym z wywiadów. Okazuje się, że borelioza znów dała o sobie znać. Jak informuje tygodnik „Na żywo”, gwiazda wykonywała ostatnio badania kontrolne i wyszły słabo. Przyznaje jednak, że mimo wszystko czuje się dobrze, choć dodaje, że zawdzięcza to prawdopodobnie swojemu pozytywnemu nastawieniu.

Borelioza: Wszystko, co musisz o niej wiedzieć

– Wyszły źle, ale czuję się dobrze. Być może to dobre samopoczucie zawdzięczam swojemu pozytywnemu nastawieniu. Bo gdy ostatnio byłam znerwicowana, czułam, że choroba znów przejmuje nade mną kontrolę – wyjaśniła.

Trzymamy kciuki za pozytywny przebieg leczenia.

RadioZET.pl/SA

Oceń