Zamknij

Kylie Jenner przyłapana bez makijażu. Celebrytka jest nie do poznania [FOTO]

Maciej Friedrich
22.04.2020 18:39
Kylie Jenner przyłapana bez makijażu. Celebrytka jest nie do poznania [FOTO]
fot. Instagram:@kyliejenner

Kylie Jenner na branżowych imprezach i w mediach społecznościowych pokazuje się w pełnym makijażu. Fotoreporterzy przyłapali ja w naturalnej wersji. Różnica jest ogromna, zdaniem wielu osób nie na korzyść celebrytki.

Kylie Jenner to celebrytka i osobowość telewizyjna, jedna z najpopularniejszych światowych gwiazd i jedna ze słynnych "Kardashianek". Dzięki popularnemu reality show "Z kamerą u Kardasianów" zyskała popularność, która pozwoliła jej na zaistnienie w show-biznesie. Poświęciła się karierze w modelingu, a w listopadzie razem z siostrami zaprojektowała autorską kolekcję. Cztery lata później ogromny sukces odniosła jej linia kosmetyków. Jest jedną z najpopularniejszych gwiazd Instagramia, jej profil obserwuje ponad 170 milionów użytkowników. Została najmłodszą milarderką na świecie.

Wiele osób zachwyca się urodą Kylie, która na branżowych imprezach oraz podczas medialnych wystąpień zawsze pojawia się w skrupulatnie dobranych stylizacjach i pełnym makijażu. Nie jest także tajemnicą, że ma za sobą kilka operacji plastycznych, między innymi nosa i ust.

Kylie Jenner przekazała milion dolarów na walkę z koronawirusem

Kylie Jenner bez makijażu. Fani kpią z naturalnego wyglądu gwiazdy?

Fotoreporterzy przyłapali Kylie Jenner, gdy celebrytka wysiadała z limuzyny pod swoją rezydencją. W sieci pojawiły się zdjęcia gwiazdy w naturalnej odsłonie: bez makijażu i sztucznych rzęs, niedbale uczesaną, ubraną w szary dres. Oczywiste jest, że znane postacie nie spędzają dnia "w pełnym rynsztunku", jednak zdjęcia Kylie szczególnie zaszokowały internautów. Trzeba przyznać, że różnica jest ogromna i wiele osób mogłoby Jenner zwyczajnie nie poznać.

W sieci pojawiło się wiele komentarzy dotyczących "naturalnej" Kylie. Nie zabrakło uszczypliwych postów, celebrytka została między innymi porównana do bohatera serii "Stranger Things". Takie reakcje pokazują, jak odmienny jest "oficjalny" wizerunek od jej naturalnego wyglądu.

Zagłosuj

Podoba ci się naturalna Kylie Jenner?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF