Zamknij

Kylie Jenner zdetronizowana. Kto zarabia najwięcej na Instagramie?

16.07.2020 14:50
Kylie Jenner
fot. Instagram:@kyliejenner

Kylie Jenner zdetronizowana. Gwiazda spadła z pierwszego miejsca rankingu gwiazd, które najwięcej zarabiają na reklamach publikowanych na Instagramie. Kto strącił z pierwszego miejsca na podium gwiazdę "Kamery u Kardashianów"?

Kylie Jenner to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych celebrytek na świecie. W każdej niemal części globu znajdzie się fan amerykańskiej gwiazdy. Karierę rozpoczynała jako fotomodelka, współpracując między innymi z "Cosmopolitan". Jednak największą, międzynarodową popularność przyniósł jej udział w hitowym reality show "Z kamerą u Kardashianów", w którym kamery śledziły życie jej i całej jej rodziny. Widzowie pokochali program, a Kylie z miejsca trafiła do grona światowych gwiazd.

Jenner doskonale wykorzystała popularność i rozwinęła doskonale prosperujący biznes. Na swoim koncie ma stworzenie jednej z największych marek kosmetycznych świata "Kylie Cosmetics", a także kolekcje ubrań. Zdobyła niewyobrażalną fortunę, która pozwoliła jej między innymi na kupno 2-letniej córce diamentowego pierścionka czy przekazania miliona dolarów na walkę z koronawirusem.

Wielkie pieniądze przynosi Kylie także działalność w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje 185 milionów internautów. Przekłada się to na fortunę zarabianą na postach sponsorowanych, w których celebrytka reklamuje przeróżne produkty. W rankingu Hopper HQ była najlepiej zarabiającą na Instagramie gwiazdą na świecie. Niespodziewanie jednak w tym roku została zrzucona z pierwszego miejsca. Kto okazał się bardziej atrakcyjny dla reklamodawców?

Kylie Jenner przyłapana bez makijażu. Celebrytka jest nie do poznania [FOTO]

Najlepiej zarabiające na Instagramie gwiazdy. Kylie Jenner spadła z pierwszego miejsca.

Okazuje się, że w rankingu Hopper HQ Kylie Jenner przegonił Dwayne "Rock" Johnson, akor doskonale znany widzom z takich filmów jak "Król Skorpion", serii "Szybcy i wściekli" czy nowych części "Jumanji". Za każdy post reklamowy ma on inkasować ponad milion dolarów, wyprzedzając Kylie delikatnie (ta ma otrzymywać 986 tysięcy dolarów). Podium zamyka piłkarski gwiazdor Cristiano Ronaldo ze stawką 889 tysięcy dolarów za każdą reklamę. Oto pierwsza dziesiątka rankingu Hopper HQ. Za nimi znaleźli się kolejno: Kim Kardashian. Ariana Grande, Selena Gomez i Beyonce. Pierwszą dziesiątkę najlepiej zarabiających gwiazd zamyka piłkarz Neymar.