Zamknij

Kylie Jenner wręczyła 2-letniej córce diamentowy pierścionek na święta. Internauci oburzeni: "To jest chore"

Patrycja Chudolińska
27.12.2019 14:33
Kylie Jenner
fot. Instagram/kyliejenner

Kylie Jenner w wieku zaledwie 21 lat została okrzyknięta najmłodszą miliarderką w historii. Swoim bogatym i wystawnym życiem chwali się między innymi w mediach społecznościowych. Ostatni prezent, jaki sprawiła swojej 2-letniej córce, oburzył jednak nawet jej fanów.

Kylie Jenner starała się zrobić wszystko, by Boże Narodzenie jej 2-letniej córki Stormi były magiczne. Całe świąteczne przygotowania relacjonowała na swoim InstaStory. Najmłodsza z sióstr Kardashian nie szczędziła pieniędzy na wystrój czy prezenty. Jednak choć fani zazwyczaj wspierają ją w każdym wyborze, tym razem część z nich ostro skrytykowała konsumpcyjny styl życia Jenner.

Na InstaStory Kylie pojawiło się nagranie, na którym pokazuje ogromny, diamentowy pierścionek na malutkim palcu swojej córki Stormi.

- Ok, muszę przyznać, że Stormi miała najlepsze święta, jakie można sobie wymarzyć - napisała celebrytka.

Fani ze złością krytykują Kylie za taką lekkomyślność w dawaniu dziecku prezentów. Twierdzą, że może się to odbić negatywnie na jej przyszłości.

- Jaki ona daje przykład córce? To jest chore.

- Co to dziecko zrobi z takim pierścionkiem?

- Ona jest za mała na taki pierścionek! To przecież niebezpieczne.

- Takie rzeczy to strata pieniędzy.

- To jakiś absurd! Są rzeczy ważniejsze, niż diamenty, te pieniądze mogła wydać zdecydowanie lepiej - grzmią internauci.

Kylie Jenner kupiła Stormi drogie prezenty na święta

Poza biżuterią z diamentem, Stormi otrzymała realnych rozmiarów dom od swojej babci Kris. Pomieszczenia i meble są skonstruowane tak, by 2-latka wszędzie mogła dosięgnąć. Jest mała kuchnia, sypialnia, a nawet balkon, z którego dziewczynka może oglądać ogród.

W Wigilię małą Stormi odwiedził nie Mikołaj, a postać z jej ulubionej bajki "Trolle", która również przyniosła małej dziewczynce kilka paczek tematycznych prezentów.

Co myślicie o takim rozpieszczaniu dzieci na Święta?

RadioZET.pl/PCh