Zamknij

Lady Gaga bez makijażu. Gwiazda pokazała się w naturalnej wersji

19.06.2020 11:45
Lady Gaga bez makijażu. Gwiazda pokazała się w naturalnej wersji
fot. Photoshot/ East News

Lady Gaga przyzwyczaiła swoich fanów do mocnego makijażu i wyrazistego stylu. Tym razem gwiazda zaprezentowała się w bardzo naturalnej wersji, bez grama makijażu. Jak wygląda?

Lady Gaga bez makijażu. Jak wygląda?

Lady Gaga to jedna z najbardziej wyrazistych gwiazd na świecie. Piosenkarka na scenie i w teledyskach zachwyca wymyślnymi stylizacjami, natomiast na co dzień coraz częściej pozostaje wierna naturalności. Lady Gaga opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała się bez grama makijażu. Naturalnej fotografii towarzyszy refleksyjny wpis, w którym Lady Gaga dzieli się swoimi myślami.

"Myślę o świecie i przesyłam miłość. Chodzę w kółko i czasem zastanawiam się nad tym, co chcę powiedzieć. Chcę powiedzieć, że was kocham" - podkreśliła. Jak się okazuje, do fanów te słowa bardzo trafiły i w komentarzach zostawiają artystce mnóstwo ciepłych słów i emotikonów serduszek.

Pandemia koronawirusa zmieniła Lady Gagę?

Czy pandemia koronawirusa miała wpływ na taką zmianę Lady Gagi? Niewykluczone, że sytuacja na świecie sprawiła, że 34-letnia gwiazda popadła w taki refleksyjny nastrój. Fani zastanawiają się, czy naturalny wizerunek piosenkarki to chwilowy kaprys, czy może Lady Gaga zdecyduje się na przystopowanie z metamorfozami. W końcu na przestrzeni lat artystka mocno eksperymentowała zarówno z fryzurami, makijażem czy stylem. Może teraz przyszedł czas na wyciszenie?

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/