Zamknij

Lady Gaga chciała popełnić samobójstwo przez popularność: "Myślałam o tym codziennie"

22.09.2020 16:05
Lady Gaga
fot. Janet Mayer/ Splashnews.com

Lady Gaga przyznała w jednym z telewizyjnych wywiadów, że nie radziła sobie z popularnością. 34-letnia artystka wyznała, że myślała samobójstwie każdego dnia. Dzięki rodzinie i przyjaciołom wyszła na prostą.

Lady Gaga jest największą gwiazdą swojego pokolenia. Choć wydawać by się mogło, że jej życie to bajka, nie do końca tak jest. 34-latka wciąż musi zmagać się z ciężarem swojej sławy, co nie jest łatwe. Najnowszy klip Lady Gagi - "911", który trafił niedawno do sieci, jest dla gwiazdy szczególnie ważny.

Ten krótki film jest dla mnie bardzo osobisty, to moje doświadczenie ze zdrowiem psychicznym i droga, w której rzeczywistość i sny się przenikają, żeby tworzyć bohaterów w nas i dookoła nas” - mówiła artystka w wywiadzie dla "Billboardu".

Lady Gaga wyznała, że chciała popełnić samobójstwo przez popularność

Z kolei w rozmowie z telewizją CBS Lady Gaga wyznała, że nienawidziła sławy. Popularność była dla niej ogromnym utrapieniem, a ona sama czuła się "wykończona i zużyta".

"Popularność zniszczyła moje życie. Zobacz, jak to jest. Nie możesz iść do sklepu. Nie możesz  też pójść z rodziną na obiad, bo może ktoś podejdzie do stolika. Nie możesz zjeść tego obiadu, żeby wszystko nie kręciło się wokół ciebie. Cały czas w centrum jesteś tylko ty" - powiedziała piosenkarka w rozmowie z CBS Sunday Morning.

Gwiazda szczerze przyznała też, że zmagała się z myślami o samobójstwie.

"Myślałam o samobójstwie każdego dnia. Żyłam w domu, gdzie ludzie przez kilka lat obserwowali mnie i sprawdzali, czy jestem bezpieczna" - podkreśliła. Na szczęście ogromne wsparcie dali jej bliscy i przyjaciele, m.in. Elton John.

Dzięki pracy nad sobą Lady Gadze udało się wyjść na prostą.

"Teraz już nie czuję nienawiści do Lady Gagi. Nauczyłam się kochać siebie, chociaż wcześniej myślałam, że to niemożliwe" - wyznała.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl