Zamknij

Lady Gaga i Bradley Cooper naprawdę są razem? Podobno gwiazda przeprowadza się do niego

Sylwia Wamej
15.07.2019 14:46
Bradley Cooper i Lady Gaga są razem?
fot. Instagram.com/ bradleycooperist

Lady Gaga i Bradley Cooper jednak są parą? Jak donoszą zagraniczne media, 32-letnia piosenkarka wprowadziła się do apartamentu 44-letniego aktora.

Lady Gaga i Bradley Cooper są parą?

Lady Gaga i Bradley Cooper są jednak razem? Zagraniczne media coraz częściej donoszą o tym, jakoby artystka i aktor byli parą. Czyżby plotki, które w ostatnim czasie namnożyły się wokół ich relacji, były prawdziwe? Jak donosi amerykański magazyn „In Touch”, tuż po rozstaniu Bradleya Coopera z Iriną Shayk Lady Gaga wprowadziła się do apartamentu gwiazdora.

„Lady Gaga wprowadziła się do apartamentu Bradleya Coopera. Teraz gdy związek Brada z Iriną dobiegł końca, Gaga nie zamierza pozwolić prześliznąć się mu przez jej palce. Przeniosła już nawet część swoich rzeczy do jego domu” – podkreślają informatorzy amerykańskiego magazynu. Ponoć gwiazdor nie ukrywa radości, że w końcu ukochana zamieszka u niego. Według magazynu Bradley Cooper zrobił miejsce dla Lady Gagi w szafie.

„Lady Gaga nie marnowała czasu na ich napełnianie! Już kupiła kilka sukienek, mnóstwo butów i oczywiście bieliznę. [...] Wspólne zamieszkanie było kolejnym logicznym krokiem, a teraz nie muszą już udawać” – informuje amerykański magazyn. Ponoć zakochani nie zamierzają informować mediów o swoim związku.

„Wiedzą, co do siebie czują i tylko to się liczy. Nie muszą tego robić oficjalnie” – informuje magazyn.

Irina Shayk i Bradley Cooper. Dlaczego się rozstali?

Plotki o romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera pojawiły się tuż po tym, gdy artyści zagrali zakochanych w filmie „Narodziny Gwiazdy”. Wspólne zdjęcia, występy i ciepłe słowa w wywiadach jeszcze bardziej podsycały plotki na temat ich rzekomej, gorącej relacji. W czerwcu tego roku Bradley Cooper i rosyjska modelka Irina Shayk rozstali się po czterech latach związki. Mają ze sobą dwuletnią córeczkę Leę De Seine.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW