Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lady Gaga i Bradley Cooper spodziewają się dziecka?

27.06.2019 14:19

Lady Gaga jest w ciąży? Jak donoszą zagraniczne media, artystka zostanie mamą. Spekuluje się, że ojcem dziecka jest Bradley Cooper.

Bradley Cooper i Lady Gaga fot. Picture Lux/ East News

Lady Gaga jest w ciąży? Bradley Cooper ojcem?

Lady Gaga spodziewa się dziecka? Takie informacje pojawiły się w tabloidowych zagranicznych mediach. Jak donoszą światowe media Lady Gaga ma urodzić pierwsze dziecko pod koniec roku. Mało tego, spekuluje się, że ojcem dziecka artystki ma być...Bradley Cooper.

"Gaga i Bradley prowadzili liczne rozmowy na temat rodziny i dzieci, a teraz w końcu to się dzieje. Fakt, że Irina też jest w ciąży wszystko komplikuje. Cooper i Gaga czekają na odpowiedni moment, by ujawnić się publicznie jako para, a ciąża piosenkarki z pewnością to przyspieszy” - donosi Woman’s Day.

Oliwy do ognia podsyca fakt, że ponoć Bradley Cooper i jego dotychczasowa partnerka,- modelka Irina Shayk rozstali się na dobre. Według doniesień zagranicznych tabloidów Irina jest w drugiej ciąży.

Lady Gaga i Bradley Cooper: Romans na planie "Narodziny gwiazdy"?

Plotki o  romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera pojawiły się po ich wspólnym udziale w filmie "Narodziny gwiazdy". W obrazie nagrodzonym Oscarem zagrali zakochanych. Sami zainteresowani w wywiadach wypowiadali się o sobie z szacunkiem, czułością, a emocjonalny, wspólny występ na oscarowej gali jeszcze bardziej podsycił plotki o ich płomiennej relacji.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZET.pl/ SW

Oceń