Zamknij

Lady Gaga ma nowego chłopaka? Nie jest to jednak Bradley Cooper

Sylwia Wamej
01.08.2019 12:45
Lady Gaga
fot. Felipe Ramales/ East News

Lady Gaga została przyłapana na randce. Nie był to jednak Bradley Cooper, o którym plotkuje się, że jest nowym ukochanym artystki. Z kim była widziana 33-letnia piosenkarka?

Lady Gaga przyłapana na randce

Lady Gaga poszła na randkę i nie jest to Bradley Cooper, jak niektórzy mogliby pomyśleć. Paparazzi przyłapali Lady Gagę na spotkaniu z Danem Hortonem. Jak donoszą zagraniczne media, gwiazda i jej towarzysz spotkali się w restauracji Granville w spokojnej dzielnicy Studio City. Według informatorów wyglądali tak, jakby łączyło ich coś więcej niż tylko przyjaźń, a podczas spotkania mieli się wiele razy całować.

Lady Gaga ma nowego chłopaka. Kim jest Dan Horton?

Towarzysz Lady Gagi Dan Horton, z którym wybrała się na romantyczne spotkanie, to ceniony w branży muzycznej inżynier dźwięku. Jest właścicielem Audio Engineering Consulting i współpracował z takimi gwiazdami jak m.in. Bruno Mars i Justin Timberlake.

O życiu prywatnym Hortona wiadomo tyle, że w 2013 roku poślubił aktorkę Autumn Guzzardi, jednak w mediach społecznościowych próżno szukać ich wspólnych zdjęć. Najnowsze zdjęcie Guzzardi podpisała „Poker Face”, dokładnie tak samo, jak wielki hit Lady Gagi. Wygląda na to, że nie jest to przypadek.

Lady Gaga sześć miesięcy temu zerwała zaręczyny z Christianem Carino. Po filmie „Narodziny Gwiazdy” media na całym świecie huczały o romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera, którzy w filmie zagrali zakochanych.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW