Zamknij

Lady Gaga obiecała pół miliona dolarów za przyprowadzenie psów. Zamierza zapłacić?

28.02.2021 16:52
Lady Gaga
fot. ANTHONY HARVEY/AFP/East News

Lady Gaga odzyskała ukochane buldogi francuskie, które zostały uprowadzone kilka dni temu. Dotąd nie ujawniono informacji o kobiecie, która przyprowadziła zwierzęta na komisariat policji. Internautów ciekawi też czy piosenkarka, która obiecała pół miliona dolarów nagrody za przyprowadzenie psów, rzeczywiście je zapłaci.

Lady Gaga jest wielką miłośniczką zwierząt. Jej psy zajmują w jej życiu bardzo ważne miejsce, nic dziwnego, że kiedy okazało się, że zostały uprowadzone, a opiekun, pod którego pieczą pozostawały, został postrzelony, bardzo się zmartwiła. Od razu ogłosiła, że osobie, która przyprowadzi psiaki szczęśliwie do domu, przekaże pół miliona dolarów.

Na szczęście sprawy szybko przybrały szczęśliwy obrót: opiekun psów, mimo początkowo ciężkiego stanu, szybko dochodzi do siebie, a psy się odnalazły. Zaledwie kilkanaście godzin po uprowadzeniu na policję zadzwoniła nieznana kobieta, która zadeklarowała, że przyprowadzi zwierzęta na posterunek. Jej tożsamość nie została ujawniona a policja nadal bada sprawę - m.in. to, czy kobieta miała związek z porywaczami.

Zobacz także: Klaudia Halejcio wbija szpilę ciężarnym celebrytkom? "Po prostu chciałam maluszka"

Lady Gaga wypłaci pół miliona dolarów za przekazanie psów?

Jak informują zagraniczne media, Koji i Gustavo zostały przyprowadzone całe i zdrowe, bez śladów jakichkolwiek obrażeń. Z informacji policji wynika, że psy zostały znalezione wiele kilometrów od miejsca, w którym zostały pojmane. Kobieta znalazła je przywiązane do kija. Rozpoznała w nich psy Gagi, widząc je w social mediach. Nadal pojawia się pytanie o związki kobiety z porywaczami psów, dlatego pojawiają się pytania o to, czy obiecane pół miliona dolarów trafi na konto tajemniczej kobiety. Jak stwierdziła Lady Gaga, wypłaci nagrodę z olbrzymią przyjemnością.

RadioZET.pl/AS