Zamknij

Lady Gaga odzyskała psy. Szczęśliwy finał poszukiwań

27.02.2021 12:43
Lady Gaga
fot. Frazer Harrison/Getty AFP/East News

Lady Gaga odzyskała psy. Skradzione kilka dni temu buldogi francuskie przyprowadziła nieznana kobieta. Śledztwo w sprawie jednak nadal nie zostało zakończone. Są też wieści ze szpitala, w którym przebywa opiekun psów, który został czterokrotnie postrzelony w klatkę piersiową podczas uprowadzenia zwierzaków.

Lady Gaga cieszy się ze szczęśliwego zakończenia sprawy z udziałem jej ukochanych buldogów francuskich. Koji i Gustavo zostały uprowadzone podczas spaceru z opiekunem - Ryanem Fisherem. Mężczyzna ledwie uszedł z życiem. Cztery rany postrzałowe w klatce piersiowej na szczęście okazały się na tyle "bezpieczne", że lekarze od razu dawali mu szansę na szybkie, pełne dojście do sił.

Właśnie zagraniczne media poinformowały, że cała sprawa ma swój szczęśliwy finał. Ryan Fisher wraca do zdrowia, a psy wróciły do domu.

Zobacz także: Lady Gaga szokuje nową fryzurą. Diametralnie zmieniła kolor włosów? [FOTO]

Lady Gaga odzyskała psy. Śledztwo trwa

Jak głosi komunikat policji, z pracownikiem Lady Gagi skontaktowała się nieznana kobieta, która poinformowała, że chce przekazać psy. Dane kobiety oraz miejsce, w którym zwierzęta zostały znalezione, pozostają tajne. Śledztwo nie zostało zamknięte. Policja będzie badać sprawę, w szczególności to, czy kobieta nie jest w żaden sposób związana z porywaczami. Psy są bezpieczne w domu, a piosenkarka odetchnęła z ulgą.

Dobre wieści płyną także ze szpitala, w którym przebywa Ryan Fisher, opiekun psów. Jego przyjaciel, Fred Pescatore, przekazał mediom, że Fisher przesłał mu sms-a, w którym poinformował o swoim dobrym stanie zdrowia. Zdradził, że oddycha sam. Pescatore dodał, że ranny opiekun psów Lady Gagi jest bardzo dobrym człowiekiem i oddanym opiekunem zwierząt. Został ranny, próbując bronić buldogów, pozostających pod jego opieką. Na filmie, który przedstawia całe zajście, widać, jak Fisher walczy z napastnikami, tuż przed postrzeleniem.

Na Instagramie Lady Gaga podziękowała Fisherowi, nazywając go prawdziwym bohaterem. "Kocham Cię, Ryanie Fisher. Ryzykowałeś swoim życiem, by ratować naszą rodzinę. Na zawsze jesteś bohaterem" - napisała.

RadioZET.pl/AS