Zamknij

Lady Gaga pokazała nowego chłopaka. Opublikowała urocze zdjęcie [FOTO]

Maciej Friedrich
04.02.2020 11:15
Lady Gaga pokazała nowego chłopaka. Opublikowała urocze zdjęcie [FOTO]
fot. Anthony Behar/Sipa USA/East News

W mediach krążyły plotki o romansie Lady Gagi z Bradleyem Cooperem. Słynna wokalistka rozwiała wątpliwości, publikując w sieci romantyczne zdjęcie u boku nowego partnera. Kim jest ukochany gwiazdy, Michael Polansky?

Lady Gaga to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych światowych artystek. Amerykańska piosenkarka i kompozytorka szturmem podbiła rynek muzyczny. Przeboje takie jak "Poker Face" czy "Paparazzi" nuci cały świat. Słynąca z kontrowersyjnego wizerunku gwiazda okazała się także znakomitą aktorką. Za kreację w "Narodzinach gwiazdy" otrzymała nagrodę BAFTA, a wykonywana przez nią w duecie z Bradleyem Cooperem piosenka "Shallow" została nagrodzona statuetką Oscara.

 Lady Gaga zdobyła się na szokujące wyznanie: "Byłam gwałcona, kiedy miałam 19 lat"

Po sukcecie "Narodzin gwiazdy" w mediach zaroiło się od plotek o rzekomym romansie piosenkarki i aktora. Mówiono nawet o tym, że Gaga urodzi dziecko gwiazdora. Niedawno pojawiły się informacje, że gwiazda jest w związku z tajemniczym mężczyzną. Artystka rozwiała wszelkie wątpliwości.

Lady Gaga ma nowego chłopaka. Kim jest Michael Polansky?

Na profilu Lady Gagi na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości. Wokalistka na jachcie przytula się do ukochanego, który jest w nią zapatrzony. Para wygląda na bardzo szczęśliwą. Wybrankiem Gagi okazał się Michael Polansky, przedsiębiorca i inwestor, prezes grupy Parker i absolwent Harvardu.

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Narodziny gwiazdy"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF