Zamknij

Lady Gaga zdobyła się na szokujące wyznanie: "Byłam gwałcona, kiedy miałam 19 lat"

Sylwia Wamej
07.01.2020 21:11
Lady Gag
fot. Jason Koerner/ East News

Lady Gaga to gwiazda, która nie owija w bawełnę. Ostatnio zdecydowała się na odważne wyznanie w programie Oprah Winfrey. Zdradziła, że gdy miała 19 lat, została wielokrotnie zgwałcona.

Lady Gaga została zgwałcona, gdy miała 19 lat

Lady Gaga gościła w programie Oprah Winfrey, w którym opowiedziała o traumatycznej przeszłości. Gwiazda, będąc nastolatką, została wielokrotnie zgwałcona. "Nagle stałam się gwiazdą i nie miałam czasu zająć się swoją traumą" - mówiła w osobistym wywiadzie z Oprah Winfrey.

Lady Gaga cierpiała na Zespół Stresu Pourazowego

Artystka opowiedziała też o schorzeniu, które ją dotknęło. "Na skutek gwałtu cierpiałam na Zespół Stres Pourazowego (PTSD) i nie przepracowałam w sobie tej traumy" - podkreśliła Gaga. Gwiazda zdradziła, że tak naprawdę, nigdy nie poradziła sobie z traumą. "Nie miałam nikogo, kto mógłby mi pomóc, żadnego psychologa, ani lekarza. (…) Nigdy sobie nie poradziłam z traumą" - wyznała. 33-letnia artystka powiedziała też, że nagle zaczęła odczuwać ból ciała, podobny do tego, który poczuła po tym, gdy została zgwałcona. "Nigdy tego nie przepracowałam. W pewnej chwili zaczęłam odczuwać ogromny ból - taki jak to, co czułam, kiedy byłam gwałcona" - opowiadała. Warto podkreślić, że wywiad Lady Gagi odbył się w ramach programu "2020 Vision: Your Life in Focus". Gwiazda z kolei powiedziała o swoim doświadczeniu dlatego, aby pomóc innym, którzy byli lub są w podobnej sytuacji.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Lady Gagi?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW