Zamknij

Lana Del Rey rozstała się z chłopakiem. Co się stało?

Sylwia Wamej
20.03.2020 11:28
Lana Del Rey
fot. Valerie Macon/ East New

Lana Del Rey rozstała się z chłopakiem. Gwiazda związana była z policjantem Seanem Larkinem, znanym z programów dokumentalnych. Był ukochany gwiazdy w jednym z wywiadów potwierdził rozstanie z młodszą o 12 lat partnerką.

Lana Del Rey rozstała się z Seanem Larkinem

Lana Del Rey rozstała się ze swoim chłopakiem - starszym o 12 lat Seanem "Sticks" Larkinem. Policjant, który jest telewizyjnym  celebrytą, potwierdził na łamach "New York Timesa" rozstanie z piękną gwiazdą. Plotki o kryzysie w związku Landy Del Rey pojawiały się od dawna, ale byli zakochani dopiero teraz zdecydowali się powiedzieć o swoim rozstaniu.

Lana i Sean pozostają jednak przyjaciółmi.

"W tym momencie jesteśmy przyjaciółmi. Nadal ze sobą rozmawiamy, ale mamy bardzo napięte grafiki" - wyjaśniał były chłopak Lany Del Rey w wywiadzie dla "New York Timesa". Co ciekawe, fani artystki nie są wcale zasmuceni tą informacją. Uważają, że ich idolka będzie miała więcej czasu na tworzenie muzyki.

Lana Del Rey i Sean Larkin zaczęli spotykać się ze sobą we wrześniu 2019 roku. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu. Sean Larkin to policjant, który jest znany z programów dokumentalnych, takich jak m.in. "Live PD", "Live Rescue", "The First 48".

Lana Del Rey. Z kim była związana?

34-letnia gwiazda związana była wcześniej z m.in. Axlem Rose'em, włoskim fotografem Francesco Carrozzinim. Media łączyły ją również z  Marilynem Mansonem i Jamesem Franco.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Lany Del Rey?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/SW