Zamknij

Lana Del Rey zaręczyła się? Fani dopatrzyli się pierścionka zaręczynowego na Instagramie

16.12.2020 15:26
Lana Del Rey
fot. Pap Nation / SplashNews.com/ East News

Lana Del Rey jest zaręczona? Jak donosi magazyn "People" gwiazda przyjęła pierścionek zaręczynowy od swojego ukochanego - Claytona Johnsona. Fani dopatrzyli się również pięknej błyskotki na palcu artystki na jednym ze zdjęć w social mediach.

Lana Del Rey zaręczyła się? Według magazynu "People" gwiazda przyjęła pierścionek zaręczynowy od swojego ukochanego - Claytona Johnsona. Para poznała się na jednej z randkowych aplikacji. O tym, że związek Lany i Claytona wszedł na nowy poziom, świadczyć ma ogromna błyskotka, której fani dopatrzyli się na palcu Leny na jednym ze zdjęć na Instagramie.

Lana Del Rey rozstała się z chłopakiem. Co się stało? 

Lana Del Rey zaręczona? Zdradzić miało ją zdjęcie pierścionka [FOTO]

Wielbiciele gwiazdy zauważyli też pierścionek podczas występu Lany w "The Tonight Show". W programie 35-letnia gwiazda zaśpiewała piosenkę  "Love You Like a Woman". Sami zainteresowani, póki co nie potwierdzili doniesień, jakoby mieli zaręczyć się.

Clayton Johnson podobnie jak Lana również związał swoje życie zawodowe z muzyką. Był wokalistą i gitarzystą w grupie The Johnsons". Clayton zajmuje się również coverami. Na warsztat wziął m.in. piosenki Rihanny, Paula McCartneya oraz Kanye Westa i stworzył swoje interpretacje piosenek wymienionych gwiazd.

RadioZet.pl