Zamknij

Lara Gessler broni karmienia piersią w miejscach publicznych. "To podstawowa potrzeba dziecka"

01.07.2021 12:20
Lara Gessler
fot. TRICOLORS/East News

Lara Gessler we wrześniu 2020 roku powitała na świecie pierwsze dziecko. Córka Magdy Gessler cieszy się macierzyństwem i chętnie opowiada o tematach z nim związanych, w tym o karmieniu piersią. Gwiazda broni karmienia dziecka w miejscach publicznych.

Lara Gessler ponad pół roku temu została mamą. Na świat przyszła pierwsza pociecha gwiazdy. Dziewczynka otrzymała imię Nena i od razu stała się oczkiem w głowie szczęśliwych rodziców, a także sławnej babci - Magda Gessler często chwali się zdjęciami wnuczki w mediach społecznościowych. Lara Gessler również chętnie dzieli się kulisami macierzyństwa. Ostatnio podzieliła się sposobem na szybki powrót do formy po ciąży. Okazuje się, że w zrzuceniu dodatkowych kilogramów pomogło jej karmienie piersią.

- Karmienie na pewno pomaga. Mam to szczęście, że mogę karmić piersią. Nie kontroluję sytuacji, podchodzę intuicyjnie do tematu - wyznała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Zobacz także:  Lara Gessler długo starała się o dziecko. Pokazała intymne zdjęcia i otworzyła się na temat ciąży

Lara Gessler o karmieniu piersią w miejscach publicznych

Lara Gessler często wspomina o karmieniu piersią, nie tylko w kontekście odchudzania po ciąży. Celebrytka wcześniej chwaliła się zdjęciami, na których widać, jak karmi piersią. Jedna z fotografii została wykonana podczas obiadu na mieście. Lara Gessler uważa, że karmienie dziecka w miejscach publicznych jest naturalne i nie ma potrzeby się tego wstydzić.

Po to się piersi zrobione. To nie oznacza, że trzeba paradować i wywalać biust na środku jakiejkolwiek przestrzeni publicznej. Ale wydaje mi się, że jeśli się to robi subtelnie, to jednak jest pierwsza podstawowa potrzeba dziecka. To jest dla mnie dużo ważniejsze niż to, czy komuś się to podoba, czy nie. Tak jest, że małe dziecko nie umie jeść nożem i widelcem, tylko je mleko z piersi. Wystarczy do tego dodać trochę smaku i wydaje mi się, że można to robić gdziekolwiek - wyznała.

W rozmowie z Jastrząb Post dodała także, że macierzyństwo jej służy. Czy wkrótce zdecyduje się na kolejne dziecko?

- Ja to uwielbiam. To jest moja ukochana rola na świecie. Jestem zachwycona. Nie powiedziałam absolutnie jeszcze ostatniego słowa w tym temacie.