Zamknij

Lara Gessler chwali się płaskim brzuchem. Tak wygląda 5 miesięcy po porodzie [FOTO]

12.03.2021 15:49
Lara Gessler
fot. Mateusz Jagielski/East News

Lara Gessler pojawiła się na okładce magazynu "Women's Health". Gwiazda jest inspiracją dla tych kobiet, które chciałyby szybko i zdrowo wrócić do formy sprzed ciąży. Córka Magdy Gessler zaprezentowała, jak wygląda zaledwie 5 miesięcy po porodzie.

Lara Gessler należy do grona gwiazd, które błyskawicznie zrzuciły zbędne kilogramy po porodzie. W ostatnim czasie swoim powrotem do formy sprzed ciąży chwaliły się Anna Lewandowska oraz Małgorzata Rozenek-Majdan. Teraz także córka Magdy Gessler zaprezentowała szczupłą figurę. Restauratorka pojawiła się na okładce magazynu "Women's Health". Trzeba przyznać, że jej przemiana robi wrażenie.

- Drodzy! Bardzo mi miło podzielić się z Wami okładką nowego numeru "Women's Health", który od jutra będzie w kioskach! - napisała Lara Gessler na Instagramie, publikując zdjęcie okładki magazynu dla kobiet.

Zobacz także:  Lara Gessler cierpiała na groźną chorobę? To dlatego traciła na wadze

Lara Gessler pokazała brzuch 5 miesięcy po porodzie [ZDJĘCIE]

Lara Gessler podczas sesji zdjęciowej dla "Women's Health" odsłoniła jędrne uda oraz płaski brzuch. Uwagę internautów zwróciła także jej szczupła talia. Po ciąży Lary nie ma już najmniejszego śladu - trudno uwierzyć, że zaledwie 5 miesięcy temu została mamą.

- Osz w mordę!!! Nie spotkałam jeszcze publicznej osoby tak skromnej, tak pozytywnej i tak pięknej. Super.

- Jaka petarda!

- Cudowna.

- Piękna okładka - komentują fani.

Wam też się podoba?