Zamknij

Lara Gessler długo starała się o dziecko. Pokazała intymne zdjęcia i otworzyła się na temat ciąży

26.05.2021 15:54
Lara Gessler
fot. VIPHOTO/East News

Lara Gessler po raz pierwszy obchodzi Dzień Matki. Córka Magdy Gessler kilka miesięcy temu urodziła córeczkę Nenę i choć dzisiaj tryska szczęściem, cały czas ma w pamięci nieudane próby zajścia w ciążę. Właścicielka cukierni "Słodki Słony" pierwszy raz opowiedziała o swoich trudnych doświadczeniach. 

Lara Gessler jest córką słynnej restauratorki i szefowej "Kuchennych Rewolucji" Magdy Gessler. Od kilku lat konsekwentnie buduje własną pozycję w branży. Skończyła szkołę cukierniczą w Londynie i pracowała jako cukiernik w trzygwiazdkowej restauracji Michelina. Po powrocie do Polski została współwłaścicielką rodzinnego biznesu, m.in. prowadzi modną w stolicy cukiernię "Słodki Słony". 32-latka aktywnie uczestniczy w show-biznesie. Przed pandemią często gości na imprezach branżowych i celebryckich eventach. Brała także udział w pierwszej edycji programu "Ameryka Express". Jej konto na Instagramie śledzi już ponad 220 tys. użytkowników. 

Prywatnie Lara Gessler jest w szczęśliwym związku z prawnikiem Piotrem Szelągiem, z którym związała się po rozwodzie z Pawłem Ruczem. Jesienią zeszłego roku para wzięła ślub. Lara była wówczas w zaawansowanej ciąży. Wkrótce pojawiła się na świecie córka Nena. Od tamtej pory Gessler regularnie dzieli się z obserwatorami rodzinnym życiem, chętnie też odpowiada na pytania dotyczące macierzyństwa. W tym roku Lara Gessler po raz pierwszy świętuje Dzień Matki. Korzystając z okazji, podzieliła się z fanami poruszającym wyznaniem odnośnie swojej ciąży. Okazuje się, że zanim gwiazda zobaczyła na teście upragnione dwie kreski, przeszła szereg bolesnych rozczarowań. 

Lara Gessler nie ma na imię Lara. Jak naprawdę nazywa się córka Magdy Gessler?

Lara Gessler wyznała, że długo starała się o ciążę

Córka Magdy Gessler opublikowała zdjęcie swojego testu ciążowego z widocznymi dwoma kreskami. Intymnemu zdjęciu towarzyszy osobiste wyznanie Lary na temat starań o dziecko. 32-latka podkreśliła, że długo przyszło jej czekać na taki widok, jak na załączonym obrazku. 

Pamiętam, jak bardzo czekałam na ten widok. Dwie kreski! Nie ma drugiego takiego testu, którego wynik - zarówno pozytywny, jak i negatywny - budzi tak skrajne emocje. Pod koniec lutego zeszłego roku, byliśmy we Włoszech i pamiętam, że nie chciałam robić tego testu, żeby po raz kolejny nie czuć tego ukłucia rozczarowania, i smutku przez kolejne kilka dni. Każda dziewczyna, która stara się o dziecko wie, o czym mówię - pisze Lara. 

Gwiazda postanowiła podnieść na duchu wszystkie kobiety, które starają się o dziecko. 

W Dniu Mamy, pierwszym, który mnie dotyczy, chce Wam dziewczyny powiedzieć, żebyście się nie poddawały. Bo kiedy to się już stanie, to wynagradza całe oczekiwania i nerwy. A tymczasem przytulam mocno do serca Was wszystkie Mamy obecne i Mamy przyszłe. A mojej córeczce i mojemu mężowi dziękuję najbardziej na świecie, że są i tym samym spełnili moje największe marzenie - wyznała Lara.

W załączonej galerii można podziwiać niepublikowane dotąd zdjęcia Lary Gessler z porodówki i pierwszych chwil gwiazdy z małą Neną.