Zamknij

Lara Gessler nie ochrzci córki. "Nie mamy powodu, by chrzcić"

11.08.2020 16:21
Lara Gessler
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Lara Gessler i Marcin Szeląg nie ochrzczą córki. "Nie mamy powodu, by chrzcić" - wyjaśnili. Jak decyzję tę tłumaczy córka Magdy Gessler?

Lara Gessler już niebawem urodzi swoje pierwsze dziecko - owoc związku z Piotrem Szelągiem. W jednym z wywiadów córka Magdy Gessler wyjawiła, że ciąża bardzo jej służy, ale para przygotowuje się na poród, który ma nastąpić na początku jesieni. Od dawna krażą też pogłoski o tym, jak na imię dostanie córka Lary i Piotra. Przy okazji mówi się też o chrzcie. Jak w rozmowie z "Pudelkiem" zdradziła przyszła mama, maleństwo nie zostanie ochrzczone.

Lara Gessler i Piotr Szeląg nie ochrzczą córki

Lara Gessler stwierdziła, że nie ma podstaw do tego, by chrzcić dziecko.

"Nie jesteśmy praktykującymi katolikami, więc nie mamy powodu, aby chrzcić córkę. Wolę żyć jak dobry człowiek niż stwarzać pozory społeczne" - powiedziała dobitnie.

Podobne pogłoski pojawiały się już wcześniej, kiedy w innej wypowiedzi Lara odniosła się zarówno do organizacji "baby shower", jak i podobnych "imprez":

"Nie jestem fanką takich imprez, choć szanuję tych, którzy je organizują. My nie będziemy dzielić naszych gości na kobiety i mężczyzn, urządzać "męskiego opijania" albo "kobiecego wieczorku". Nie lubimy takich podziałów i nigdy nie bawiliśmy się dobrze osobno. Nie planujemy też chrzcin. Jeśli zdecydujemy się świętować, to po prostu spontanicznie zaprosimy przyjaciół i rodzinę - mówiła Lara.

Jak widać, to kolejna już para w show biznesie, która otwarcie deklaruje swoje zamiary. Przypomnijmy, że taką samą decyzję podjęli Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

Małgorzata Rozenek: nie ochrzcimy Henia

RadioZET.pl/Pudelek/AS