Zamknij

Lara Gessler i Piotr Szeląg zaręczyli się! Pokazali romantyczne zdjęcie z łóżka

14.09.2020 19:22
Lara Gessler i Piotr Szeląg
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Lara Gessler i Piotr Szeląg są zaręczeni. Córka Magdy Gessler i warszawski prawnik wkrótce powitają na świecie pierwsze dziecko. Tuż przed porodem ukochany Lary Gessler podarował jej pierścionek zaręczynowy. 

Lara Gessler jest w zaawansowanej ciąży i jeszcze tej jesieni urodzi swoje pierwsze dziecko. Ojcem jest warszawski prawnik Piotr Szeląg, z którym córka Magdy Gessler związała się po rozwodzie z Pawłem Ruczem. Wiadomo już, że Lara Gessler urodzi córkę. Imię dla dziewczynki zostało już wybrane, ale na razie oficjalnie pozostaje tajemnicą. Tymczasem córka Magdy Gessler zyskała jeszcze jeden powód do radości. Z najnowszego postu zamieszczonego na Instagramie dowiadujemy się, że tuż przed narodzinami dziecka Piotr Szeląg oświadczył się Larze Gessler. 

Lara Gessler coraz częściej zaskakuje opinię publiczną. 31-letnia właścicielka cukierni "Słodki Słony" niedawno wywołała sensację nagą sesją ciążową zrealizowaną na środku ulicy. Poza tym w rozmowie z Pudelkiem wyznała, że nie zamierza ochrzcić dziecka. - Nie jesteśmy praktykującymi katolikami, więc nie mamy powodu, aby chrzcić córkę. Wolę żyć jak dobry człowiek niż stwarzać pozory społeczne - argumentowała. Córka Magdy Gessler i jej partner niedawno przeprowadzili się do nowego mieszkania. Pochwalili się tym faktem w dość oryginalny sposób: Lara zrobiła zdjęcie kompletnie nagiemu Piotrowi Szelągowi, a prawnik udostępnił je na swoim profilu.

Lara Gessler oburzona kulturą Polaków. Ciężarna gwiazda pokazała wymowne zdjęcie [FOTO]

Lara Gessler i Piotr Szeląg zaręczyli się przed narodzinami dziecka

W poniedziałkowe popołudnie 14 września Lara Gessler podzieliła się z fanami radosną nowiną. Córka Magdy Gessler i jej ukochany, Piotr Szeląg, zaręczyli się. Gwiazda pochwaliła się pierścionkiem na romantycznym zdjęciu prosto z łóżka.

Najszczęście - napisała uradowana Lara Gessler, przytulając  się do narzeczonego i eksponując dłoń z klejnotem. 

Pod postem posypały się gratulacje i życzenia dla przyszłych małżonków. Naturalnie zaręczyny Lary skomentowała Magda Gessler. 
Jaka ja jestem happy. Brawo! - napisała szefowa "Kuchennych rewolucji". 

My również przyłączamy się do gratulacji i życzymy wszystkiego najlepszego!