Zamknij

Lara Gessler jako mała dziewczynka. Magda Gessler pokazała zdjęcie córki. "Urwis słodki" [FOTO]

22.03.2021 14:38
Magda Gessler i Lara Gessler
fot. Wojciech Olszanka/East News

Magda Gessler postanowiła pokazać fanom, jak jej córka wyglądała jako mała dziewczynka. Archiwalne zdjęcie Lary Gessler zachwyciło internautów. Nie tylko komplementowali jej urodę, ale także dostrzegli figlarne ogniki w jej oczach.

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w Polsce, od wielu lat uznawana za jedną z czołowych twarzy TVN. Nie jest tajemnicą, że program "Kuchenne rewolucje", w którym pomaga znajdującym się w kryzysie restauracjom, to niezmiennie ramówkowy hit stacji. Charyzmatyczna, barwna i niebojąca się ostrego języka restauratorka zdobyła sympatię rzeszy widzów. Prywatnie gwiazda związana jest z Waldemarem Kozerawskim, który na co dzień mieszka w Toronto. Magda z poprzednich małżeństw ma dwoje dzieci: syna Tadeusza i córkę Larę.

Lara Gessler wyrasta powoli na celebrytkę cieszącą się nie mniejszą popularnością od sławnej mamy. Podobnie jak ona poświęciła się karierze w gastronomii, jest między innymi współwłaścicielką cukierni "Słodki Słony". Media coraz częściej piszą o jej życiu prywatnym, zwłaszcza odkąd w październiku 2020 roku urodziła dziecko. Lara ma świetny kontakt z mamą, co doskonale obrazują zdjęcia, jakie możemy oglądać w mediach społecznościowych obu pań. Tym razem to Magda Gessler postanowiła pochwalić się rodzinną fotografią, ta jednak jest wyjątkowa. Możemy na niej podziwiać córkę gwiazdy "Kuchennych rewolucji" jako małą dziewczynkę.

Lara Gessler jako mała dziewczynka. Magda Gessler pokazała rodzinne zdjęcie

Na profilu Magdy Gessler na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy podziwiać Larę jako małą dziewczynkę.

- Moja córeczka teraz ma córeczkę - napisała nostalgicznie Magda pod fotografią.

Fani nie kryli zachwytu "młodzieńczą" odsłoną Lary, pod zdjęciem pojawiły się liczne komentarze komplementujące córkę Magdy Gessler. Pojawiły się opinie, że dziewczynka wyglądała na łobuziaka.

- Mądra, oczytana, mega inteligentna, inspirująca i naturalnie piękna.

- Urwis słodki.

- Od małego piękna dziewczyna - czytamy.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET