Zamknij

Lara Gessler karmi piersią. Mąż córki Magdy Gessler pochwalił się zdjęciem

21.10.2020 20:12
Lara Gessler i Piotr Szeląg
fot. VIPHOTO/East News

Lara Gessler i Piotr Szeląg doczekali się córeczki. Maleństwo przyszło na świat 20 października w warszawskim Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny. Pierwsze zdjęcie małej pokazała w sieci szczęśliwa mama, ale i tata również postanowił się czymś podzielić. Opublikował zdjęcie Lary, karmiącej córeczkę.

Lara Gessler i Piotr Szeląg nie od razu poinformowali o tym, że spodziewają się potomstwa. Tym bardziej dla niektórych fanów zaskakujące może być, że tak szybko zdecydowali się opublikować w sieci zdjęcie właśnie narodzonego dziecka. Przypomnijmy, że pierwsze informacje o tym, że Lara urodziła, były nieoficjalne i dość lakoniczne. Wiadomo było bowiem, że wszystko przebiegło pomyślnie a córeczka jest zdrowa.

Niespełna dobę po porodzie narodziny potwierdziła Lara, pokazując pierwsze rodzinne zdjęcie. Komentarzy z gratulacjami być może pozazdrościł jej mąż, bo teraz i u niego w mediach społecznosciowych pojawiło się zdjęcie ze szpitala.

Lara Gessler karmi piersią. Zdjęcie ze szpitala

Na fotce, którą pokazał Piotr Szeląg, widać Larę leżącą na szpitalnym łóżku, pod ciepłym kocykiem. Widać też podniesioną koszulkę i lekko odsłoniętą pierś, przy której leży maleństwo. Dla obydwojga rodziców to bardzo ważny moment, który z pewnością zapamiętają na długo. "Wild thing. You make my heart sing" - napisał Szeląg, cytując słowa znanego utworu.

Na Instagramie świeżo upieczony tata dodał też krótkie story, na którym pokazał gratulacje od brata Lary - Tadeusza Mullera. Pokusił się też małe podsumowanie udanego miesiąca. "Drogi pamiętniku, to był bardzo udany miesiąc" - podsumował tymi słowami zarówno narodziny ich pierwszego dziecka, ale i zawarcie związku małżeńskiego.

Po narodzinach wnuczki z radości nie posiada się Magda Gessler. Restauratorka wprost popłakała się ze wzruszenia, o czym napisała w sieci. W swoim poście napisała też kilka słów: "Lara jest mamą, ja babcią, Piotr tatą, Tadeusz wujkiem, mój tata Mirosław pradziadkiem. Wzruszające, piękne. Ona maleńka jest wśród nas dziewczyneczka". Czekamy teraz na pierwsze zdjęcie babci z wnuczką.

Fani rodziny z pewnością zastanawiają się, jak na imię ma córeczka Lary Gessler. Tej informacji póki co nie znamy.

RadioZET.pl/AS