Zamknij

Lara Gessler ma koronawirusa. Jak czuje się córka Magdy Gessler? "Trzecia fala nas dopadła"

16.03.2021 11:28
Lara Gessler
fot. VIPHOTO/East News

Lara Gessler poinformowała, że jest zarażona koronawirusem. Córka Magdy Gessler zdradziła, jak czuje się ona i jej ukochany mąż Piotr. Jak sama przyznała, jej rodzina padła ofiarą trzeciej fali pandemii.

Lara Gessler to córka Magdy Gessler, najpopularniejszej polskiej restauratorki i osobowości telewizyjnej, znanej z "Kuchennych rewolucji". Postanowiła pójść w ślady mamy i choć ukończyła studia na wydziale socjologii, podjęła naukę we French Culinary Instytut w Nowym Jorku. Świetnie radzi sobie z prowadzeniem restauracji i cukierni, zajmuje się układaniem menu, na swoim koncie ma także książki o tematyce kulinarnej. Otworzyła także Pracownię Kulinarną, miejsce spotkań dla wszystkich miłośników gotowania. Jednak w ostatnim czasie zawodowe obowiązki zeszły na dalszy plan.

Prywatnie Lara jest szczęśliwą żoną ukochanego Piotra, a w październiku 2020 roku na świat przyszła jej ukochana córeczka Nena. Mama nie ukrywa swojej radości i chętnie dzieli się szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych, imponuje fanom także zdjęciami, na których widać, do jak świetnej formy wróciła po porodzie. Tym razem jednak nie miała jednak dla swoich wielbicieli najlepszych wiadomości. Okazuje się, że wraz z mężem walczą z koronawirusem.

ZOBACZ TAKŻE:  Lara Gessler nie ma na imię Lara. Jak naprawdę nazywa się córka Magdy Gessler?

Lara Gessler zarażona koronawirusem. Jak czuje się córka Magdy Gessler?

Lara Gessler odpowiadała na pytania fanów za pośrednictwem swojego Instastory. To właśnie tam zdradziła, że wraz z mężem zmagają się z koronawirusem. Zapytana o to, czy choruje na COVID, odpowiedziała jednoznacznie, uspokajając jednocześnie swoich wielbicieli.

- Niestety, trzecia fala nas dopadła, ale jesteśmy już na ostatniej prostej. W sumie ja już wyszłam, został jeszcze tylko Piotruś - poinformowała.

Najwyraźniej koronawirus nie stanowi zagrożenia dla ukochanej córeczki pary, co bardzo cieszy. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.