Zamknij

Lara Gessler na uroczym zdjęciu z córką przy choince. "Mój prezent na święta" [FOTO]

10.12.2020 13:36
Lara Gessler
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Lara Gessler pokazała świąteczne zdjęcie z małą Neną. Córka Magdy Gessler ubrała już choinkę i wraz ze swoją pociechą cieszy się tym wyjątkowym czasem. Internauci są zachwyceni uroczą fotografią.

Lara Gessler w październiku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Razem z mężem Piotrem Szelągiem oraz córką Neną spędzą w tym roku wyjątkowe wspólne Święta. Córka Magdy Gessler od kilku dni dzieli się zdjęciami z przygotowań do Wigilii i Bożego Narodzenia. Ostatnio zdradziła, że ubrała już choinkę. Teraz pochwaliła się uroczą fotografią w magicznym, świątecznym klimacie.

Zobacz także:  Lara Gessler pokazała twarz córki. Fani zachwyceni: "Jaka podobna do babci" [FOTO]

Lara Gessler pozuje z Neną przy choince [ZDJĘCIE]

Lara Gessler pokazała wyjątkową fotografię z domowego zacisza. Świeżo upieczona mama zapozowała pod choinką wraz ze swoją pociechą. W opisie pod zdjęciem podkreśliła, że Lara jest jej "prezentem". Narodziny córki zmieniły jej życie diametralnie.

- Ja już swój prezent na te Święta dostałam. Dziękuję @piotr.szelag - napisała Lara.

Fani są zachwyceni uroczą fotką. Nie szczędzili komplementów celebrytce. Niektóre mamy dzieliły się także swoimi historiami z pierwszych wspólnych Świąt z dzieckiem.

- Cudownie!

- Prezent na całe życie.

- Przepiękne zdjęcie.

- Dla mnie to też będą pierwsze Święta z synkiem. Najwspanialszy czas. Dużo ciepłych myśli dla Was! - komentują internauci.

Podoba wam się zdjęcie Lary z córką?