Zamknij

Lara Gessler wyjaśnia zamieszanie z imieniem. "Sprawa jest bardzo prozaiczna"

17.03.2021 10:38
Lara Gessler
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Fanów Lary Gessler zaskoczył fakt, że tak naprawdę nadano jej imię Aleksandra, którego nie używa. Córka Magdy Gessler wyjaśniła medialne zamieszanie. Jak sama przyznała, sprawa, choć ciekawa, jest prozaiczna.

Lara Gessler to córka doskonale znanej widzom "Kuchennych rewolucji" Magdy Gessler, która popularnością zaczyna dorównywać sławnej mamie. 32-latka także związała karierę z gastronomią, uzyskała stosowne wykształcenie, jest autorką poradników i może cieszyć się opinią utalentowanej właścicielki "Pracowni Kulinarnej Lary Gessler" oraz współwłaścicielki cukierni "Słodki Słony". Cieszy się także dużą popularnością w mediach, mogliśmy zobaczyć ją między innymi w "Ameryce Express", a na Instagramie obserwuje ją już ponad 218 tysięcy użytkowników.

Lara chętnie dzieli się z fanami wiadomościami z życia prywatnego, przyznała między innymi, że jest zarażona koronawirusem. Niezwykłe zainteresowanie wywołała także informacja, że córka Magdy Gessler...wcale nie jest Larą. Rodzice mieli nadać jej o wiele bardziej popularne imię Aleksandra. Dlaczego celebrytka, która własną córkę nazwała Nena, nie używa imienia Ola? Postanowiła wyjaśnić sprawę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Lara Gessler wyjaśniła zamieszanie. Dlaczego nie używa imienia Aleksandra?

Lara Gessler w relacji na InstaStory wyjaśniła zamieszanie związane ze swoim imieniem. Okazuje się, że rodzice, nawet gdyby chcieli, nie mogli uczynić z niej Lary po urodzeniu.

- Podobno parę osób podekscytowało się tym, że tak naprawdę nie mam na pierwsze Lara. Ciekawe, bo wielokrotnie na ten temat mówiłam. Sprawa jest bardzo prozaiczna. Kiedy się urodziłam, moi rodzice nie mogli zarejestrować imienia Lara, bo nie było go w spisie imion. Wybrali więc imię Aleksandra, mimo że to imię nigdy mi nie towarzyszyło poza urzędowym obiegiem - wyjaśniła.

Córka Magdy Gessler wyjaśniła także, że obecnie jest "pełnoprawną" Larą, oficjalnie zmieniła bowiem imię.

- Ten temat naprawił mi w zeszłym roku mój kochany mąż, który mnie uświadomił, że mogę już zamienić kolejność imion. Więc mogę was uspokoić, że od roku jestem Larą – również w papierach - podsumowała.

Przypomnijmy, że zamieszanie z prawdziwym imieniem dotyczyło także Martyny Wojciechowskiej.