Zamknij

Lara Gessler oburzona cenami nad polskim morzem. Skróciła wakacje. "Coś nieprawdopodobnego"

05.07.2021 11:34
Lara Gessler
fot. VIPHOTO/East News

Lara Gessler postanowiła odpocząć nad polskim morzem, jednak wypoczynek nie okazał się szczytem jej marzeń. Córka Magdy Gessler podzieliła się z wielbicielami swoimi spostrzeżeniami. Narzekała między innymi na zbyt wysokie ceny.

Lara Gessler popularnością dorównuje już niemal swojej słynnej mamie. Córka Magdy Gessler postanowiła iść w rodzinne ślady i także związała karierę z gastronomią. Na swoim koncie ma książki kulinarne, z powodzeniem radzi sobie także jako współwłaścicielka restauracji "U Fukiera" oraz cukierni "Słodki Słony", które cieszą się dużym zainteresowaniem. Doskonale przygotowała się do pracy w branży, zgłębiając jej tajniki między innymi w Londynie i Nowym Jorku.

Lara jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie zyskała niemałą sympatię. W ostatnich miesiącach tematem numer jeden na jej profilu na Instagramie było macierzyństwo. Nie ma się czemu dziwić, pod koniec 2020 roku Gessler została szczęśliwą mamą córeczki Neny. Ostatnio rodzina postanowiła wspólnie wybrać się na wakacje. Wybór padł na polskie morze. Ta lokalizacja ma swoich zwolenników i przeciwników, w sieci pojawiały się między innymi opinie o tłoku i wysokich cenach usług. Tego samego zdania jest restauratorka, która była tak zawiedziona, że postanowiła skrócić pobyt.

ZOBACZ TAKŻE: Szokujące ceny nad Bałtykiem. Tyle zapłaciła za danie z rybą

Lara Gessler oburzona cenami nad Bałtykiem. Postanowiła skrócić wakacje

Na profilu Lary Gessler na Instagramie pojawiła się relacja, w której córka Magdy Gessler opowiada o tym, jak skróciła urlop. Okazało się, że zachwyciły ją piękne widoki, ale o wiele gorzej było z pogodą. Zwróciła także uwagę na niezwykle wysokie ceny w nadmorskich miejscowościach.

- Słuchajcie, wróciliśmy właśnie do domu. Doszliśmy do wniosku, że nie będziemy przedłużać wyjazdu, bo pogoda jest beznadziejna, a ceny nad morzem kosmiczne! Po prostu to jest coś nieprawdopodobnego, ile kosztują hotele w tej chwili. Doszliśmy do wniosku, że dołożymy sobie do naszego następnego wyjazdu więcej kasy - poinformowała.

Lara nie jest jedyną celebrytką, która narzeka na warunki panujące nad Bałtykiem. Agata Młynarska narzekała na drogie i niesmaczne jedzenie oraz hałas, a nawet kulturę Polaków, przebywających na urlopie. Oceniała, że nad morze zjechali się "wszyscy państwo Kiepscy". Także Katarzyna Skrzynecka nie kryła oburzenia zachowaniem niektórych rodaków.

A czy wy planujecie spędzenie tegorocznego urlopu na polskim wybrzeżu?