Zamknij

Lara Gessler oburzona kulturą Polaków. Ciężarna gwiazda pokazała wymowne zdjęcie [FOTO]

19.08.2020 18:19
Lara Gessler
fot. TRICOLORS/East News

Lara Gessler jest w zaawansowanej ciąży, ale mimo to nie jest przepuszczana w kolejkach. Córka Magdy Gessler narzeka, że rodacy nie udzielają jej pierwszeństwa i na dowód publikuje zdjęcie. 

Lara Gessler jest w zaawansowanej ciąży i już jesienią urodzi swoje pierwsze dziecko. Ojcem jest warszawski prawnik Piotr Szeląg, z którym córka Magdy Gessler związała się po rozwodzie z Pawłem Ruczem. Wiadomo już, że Lara Gessler urodzi córkę. Imię dziecka zostało już wybrane. Jak mówi gwiazda, jest ono tradycyjne i dość rzadkie. Na Instagramie regularnie pojawiają się zdjęcia ciężarnej Lary Gessler, lecz ostatnie, które pojawiło się na Instastory, szczególnie przykuło uwagę internautów. Córka Magdy Gessler nagłośniła pewien problem, z którym spotkała się stojąc w kolejce. Okazało się, że mimo zaawansowanej ciąży nie mogła liczyć na udzielenie jej pierwszeństwa. 

Lara Gessler coraz częściej zaskakuje opinię publiczną. 31-letnia właścicielka cukierni Słodki Słony niedawno wywołała sensację nagą sesją ciążową zrealizowaną na środku ulicy. Poza tym w rozmowie z Pudelkiem wyznała, że nie zamierza ochrzcić dziecka. - Nie jesteśmy praktykującymi katolikami, więc nie mamy powodu, aby chrzcić córkę. Wolę żyć jak dobry człowiek niż stwarzać pozory społeczne - argumentowała. Córka Magdy Gessler i jej partner niedawno przeprowadzili się do nowego mieszkania. Pochwalili się tym faktem w dość oryginalny sposób: Lara zrobiła zdjęcie kompletnie nagiemu Piotrowi Szelągowi. Fotka została udostępniona na profilu prawnika i wywołała lawinę komentarzy.

Lara Gessler w ciąży nie jest przepuszczana w kolejkach 

Córka Magdy Gessler poskarżyła się na pewne negatywne zjawisko, z którym spotkała się będąc w ciąży. Okazuje się, że nasi rodacy nie mają w zwyczaju udzielania pierwszeństwa kobietom przy nadziei. Lara Gessler zwróciła uwagę, że dobre obyczaje przestały funkcjonować w przestrzeni publicznej. Na dowód opublikowała zdjęcie kolejki, w której musiała stać jak wszyscy inni, bo nikt nie zdobył się na życzliwy gest.

Przepuszczanie kobiet w ciąży to mrzonki. Zdarzyło mi się to dopiero 2 razy. Chyba powinnam zacząć sapać - skomentowała sytuację. 

Miejmy nadzieję, że takie zachowanie mimo wszystko nie jest u nas regułą, a ciężarnej Larze przytrafiło się to po raz ostatni. 

lara gessler
fot. Instastory:@lara_gessler

Posłuchaj podcastu