Zamknij

Lara Gessler pochwaliła się ciążowymi krągłościami. Pokazała też ukochanego [FOTO]

13.08.2020 10:16
Lara Gessler
fot. Viphoto/ East News

Lara Gessler na przełomie września i października po raz pierwszy zostanie mamą. Córka Magdy Gessler nie ukrywa podekscytowania nową rolą i na Instagramie chętnie pokazuje zdjęcia, na którym dumnie prezentuje zaokrąglony brzuszek. Jedno z najnowszych zdjęć Lary zachwyciło jej fanów.

Lara Gessler pokazała zaokrąglony brzuszek i ukochanego [FOTO]

Lara Gessler niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Córka Magdy Gessler jest bardzo szczęśliwa i podekscytowana nową rolą. Co jakiś czas pokazuje swoim fanom zdjęcia rosnącego brzuszka.

Tym razem uwagę fanów przykuła fotografia ciężarnej Lary i ukochanego - Piotra Szeląga. "Tu jest miłość" - podpisała fotografię córka Magdy Gessler. Lara Gessler jak zwykle mogła liczyć na ciepłe komentarze ze strony fanów. Zdjęcie skomentowała m.in. koleżanka z branży - Natalia Klimas, zostawiając w komentarzu serduszko. "Najprawdziwsza miłość, te oczy nie mogą kłamać", "ach ten jego wzrok, czy te oczy mogą kłamać", "oj miłość miłość, aż kipi" - zachwycają się fani.

Lara Gessler w ciąży. Córka Magdy Gessler po raz pierwszy zostanie mamą

Lara Gessler radosną nowiną o ciąży podzieliła się ze swoimi fanami w kwietniu, publikując zdjęcie lekko zaokrąglonego brzuszka. Na wieść o tym, że Lara i Piotr  przywitają na świecie pierwsze dziecko, ucieszyła się Magda Gessler. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" jest bardzo szczęśliwa na myśl, że niebawem zostanie babcią.

Posłuchaj podcastu

RadikoZet.pl