Zamknij

Lara Gessler pokazała biust na Instagramie. "Rozliczam się ze swoim lękiem"? [FOTO]

Maciej Friedrich
19.11.2019 15:33
Lara Gessler pokazała biust na Instagramie. "Rozliczam się ze swoim lękiem"? [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER /EAST NEWS

Lara Gessler, córka restauratorki Magdy Gessler, zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie "Ameryka Express". Celebrytka zdecydowała się opublikować w sieci zdjęcie, na którym odważnie odsłania biust. Chciała w ten sposób zaakceptować swoje ciało.

Lara Gessler bardzo długo znana była jedynie jako córka gwiazdy "Kuchennych rewolucji", restauratorki Magdy Gessler. Popularność i sympatię widzów zyskała dzięki występowi w przygodowym show "Ameryka Express". W duecie z Piotrem Sałatą zajęła szóste miejsce, ale zyskała wielu wielbicieli.

Wielbiciele Lary z zainteresowaniem śledzą jej aktywność w mediach społecznościowych. Na Instagramie możemy oglądać wiele jej zdjęć, ale Gessler, w przeciwieństwie do wielu znanych kobiet, unikała odważnych sesji. Teraz jednak dodała bardzo odważne zdjęcie, na którym eksponuje nagi biust.

Odważne zdjęcie Lary Gessler. Córka Magdy Gessler pokazała biust

19 listopada na profilu Lary Gessler pojawiło się zdjęcie, które wzbudziło w jej fanach gorące emocje. Córka Magdy Gessler dosyć odważnie wyeksponowała biust. W komentarzu do fotografii wyznała, dlaczego to zrobiła. Okazuje się, że celebrytka walczyła w ten sposób z własnymi kompleksami.

- Późnym wieczorem dostałam zdjęcia z sesji z Mironem Chomackim, na które długo czekałam. To jest jedno z nich. Widać na nim znamie, które mam na lewej piersi od 15 lat. Cały wczorajszy wieczór spędziłam w pięknej sukni, makijażu i włosach. Mimo to, cały czas czułam się skrępowana, że przy dynamicznym ruchu to znamię będzie widoczne. Ktoś jeszcze mógłby pomyśleć, że to sutek (...)  Kiedy dostałam te zdjęcia i zobaczyłam siebie, moje ciało, które bardzo lubię, to pomyślałam, że pozwoliłam, żeby moje demony zdominowały miłość do siebie. I to jest złe. Im wcześniej przerobiony te lekcje, tym więcej będziemy mieli czasu na życie w harmonii. Cieszę się, że zamieszczając to zdjęcie, rozliczam się ostatecznie ze swoim lękiem i nie akceptacją. Nie ma lęku. Została miłość - napisała Lara.

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Internauci gratulowali Larze decyzji i opowiadali swoje historie dotyczące ich ciał.

Zagłosuj

Śledzisz prywatne życie gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF