Zamknij

Lara Gessler pokazała brzuch trzy miesiące po porodzie. Imponująca figura! [FOTO]

18.01.2021 16:58
Lara Gessler
fot. VIPHOTO/East News

Lara Gessler pochwaliła się płaskim brzuchem trzy miesiące po ciąży. Córka Magdy Gessler opublikowała także zdjęcia z córką Neną z wakacji w Hiszpanii. 

Lara Gessler w październiku urodziła pierwsze dziecko. Razem z mężem Piotrem Szelągiem powitali na świecie córkę, która otrzymała oryginalne imię Nena. Odkąd dziewczynka skończyła miesiąc, Gessler chętnie fotografuje jej twarz i pokazuje w relacjach na Instastories. Córka Magdy Gessler nie stroni również od fotek prezentujących pociążową figurę. Na jednym z ostatnich nagrań Lara odsłoniła płaski brzuch, będąc zaledwie trzy miesiące po porodzie. 

32-letnia właścicielka warszawskiej cukierni Słodki Słony rodziła naturalnie i nie korzystała ze znieczulenia. Po rozwiązaniu szybko wróciła do siebie. Magda Gessler zapewniała, że Lara świetnie odnalazła się w roli mamy. Widać to zresztą na Instagramie - gwiazda tryska energią i aktywnie spędza czas, zabierając małą Nenę w góry i za granicę. Obecnie wypoczywa razem z córką i mężem w słonecznej Hiszpanii.

Lara Gessler ważyła tylko 46 kilo. Pokazała zdjęcie. "Bardzo trudny czas"

Lara Gessler odsłoniła płaski brzuch trzy miesiące po porodzie 

W nowej relacji na Instastory Lara Gessler pochwaliła się zgrabną sylwetką. Świeżo upieczona mama sfotografowała się w krótkim topie i spodenkach, odsłaniając już całkiem płaski brzuch. Trzeba przyznać, że sylwetka celebrytki wygląda imponująco, biorąc pod uwagę fakt, że od porodu minęły tylko trzy miesiące. 

Na Instastory pojawiły się także nowe zdjęcia Lary z Neną. Córka Magdy Gessler opublikowała m.in. nagranie z plaży, na której można podziwiać jej latorośl w całej okazałości. 

Lara Gessler cierpiała na groźną chorobę? To dlatego traciła na wadze

lara gessler
fot. Instastory:@lara_gessler
lara gessler 5
fot. Instastory:@lara_gessler
gessler
fot. Instastory:@lara_gessler